У житті часто виникають моменти, коли потрібно взяти приватну позику на невелику суму. Дійсно, приватне кредитування — це хороша альтернатива фінансовим взаєминам з банками. Іноді досить буквально декількох днів, щоб повернути приватний кредит. Але не завжди є можливість зайняти у родичів або знайомих потрібну суму. В цьому випадку скористайтеся можливістю взяти приватний кредит онлайн від ULTRACASH. Даний сервіс призначений для швидкого оформлення кредиту на невеликі суми за прозорою схемою. Ми надаємо зручне рішення в скрутних фінансових ситуаціях, гарантуємо анонімність і збереження ваших особистих даних. Ми працюємо на законній підставі і у відповідності з усіма нормами безпеки проведення фінансових операцій. У цьому випадку наше МФО виступає як приватний інвестор, здатний надати вигідні умови на отримання потрібної позики.

Як взяти приватний кредит на ULTRACASH?

Оформлення приватної позики на карту займає мінімум часу. Вам не потрібно виходити з дому або залишати робоче місце. Досить скористатися електронною формою і подати заявку на приватний кредит онлайн. Зручна форма дозволить вам зробити це всього за кілька хвилин в будь-який час доби. Таке кредитування у приватних осіб вважається неймовірно зручним. Серед плюсів можна відзначити і те, що позики оформляються за всіма правилами чинного фінансового ринку.

 

Якщо вам потрібна сума до 2000 грн., ви можете отримати її без попередньої кредитної історії на нашому сайті. Ми надаємо гроші в борг від приватних осіб практично всім бажаючим і з мінімальною перевіркою документів. Якщо ж ви успішно користувалися нашими послугами раніше, то ліміт приватної позики піднімається до 10 000 грн. В цьому випадку приватна позика видається на велику суму, так як ви вже довели свою платоспроможність і відповідальність при погашенні попереднього позики.

 

Щоб скористатися можливістю невідкладно оформити приватну позику на карту визначте умови кредиту:

 

 • введіть бажану суму приватного кредиту,

 • виберіть період кредитування.

Система ULTRACASH для видачі приватних кредитів працює прозоро і без будь-яких прихованих ставок. Нарахування відсотка проходить тільки на решту суми приватної позики.

 

У правому куті вікна розташований калькулятор позик у приватного інвестора, де ви побачите:

 

 • суму, яку вам потрібно буде повернути по закінченню терміну кредитування;

 • дату повернення;

 • суму відсотків;

 • підсумовану суму, що повертається.

Сервіс не бере ніяких додаткових ставок за обслуговування клієнтів сайту. Кожен повнолітній громадянин від 20 років має право скористатися нашими послугами і розраховувати на сприятливе рішення в свою сторону. У нас ви можете оформити позику і взяти гроші у приватника під мінімальний відсоток.

Умови кредитування та погашення приватної позики

Щоб отримати приватну позику від “ULTRACASH", вам потрібно бути громадянином України і постійно проживати на її території. Місце вашого проживання значення не має. Головною нашою перевагою виступає оперативність отримання приватного кредиту.

 

Максимальний термін кредитування — 30 днів. Максимальна сума приватної позики становить 10 тис.грн. Якщо ви вирішили погасити свій приватний кредит достроково, сума зменшується, так як відсоток нараховується на фактичний залишок боргу. Якщо ж у вас виникли проблеми і вам потрібно продовжити термін приватної позики — сплатіть тільки відсотки. У цьому випадку ваш договір продовжується автоматично на аналогічний термін. Така позика у приватного кредитора вважається найбільш вигідною, оскільки мова йде про короткий термін погашення.

 

Щоб погасити приватний кредит від ULTRACASH, ви можете скористатися будь-яким з нижчеперелічених онлайн або офлайн способів:

 • через Особистий кабінет на сайті ULTRACASH;

 • скориставшись послугами будь-якого банку України;

 • за допомогою терміналів самообслуговування;

 • через Інтернет-банкінг (privat24);

 • за допомогою смартфона (через портал "Мобільні гроші").

Всі рішення щодо приватної позики нашими співробітниками приймаються об'єктивно в найкоротші терміни. Успішне закриття кредиту на нашому ресурсі дає вам перевагу для отримання нової позики і збільшення грошового ліміту. Якщо у вас виникли питання, на які ви не знайшли відповіді на сайті, скористайтеся телефонним зв'язком для отримання докладної інформації. Наше МФО працює з приватними кредиторами для наповнення власного балансу. Саме тому у нас завжди є гроші на рахунку. Ми забезпечуємо схвалення заявок в 99% випадків.

 

Чому вигідно скористатися приватною позикою від ULTRACASH?

Мобільність і оперативність — головні критерії нашої роботи. Ви уникнете довгого стояння в черзі, розгляду вашої кредитної історії, очікування результатів в кілька днів. З ULTRACASH ви отримуєте відповідь за 20 хвилин і швидке надходження грошей на картковий рахунок. Ми орієнтуємося на:

 

 • високі стандарти обслуговування;

 • швидке оперативне прийняття рішень;

 • максимальні способи захисту персональних даних;

 • безпека фінансових операцій.

Вам потрібна приватна позика на карту, але ви хочете уникнути паперової тяганини і зайвої витрати часу? Ви звернулися за адресою. Приватне кредитування дозволяє впевнено почувати себе в будь-якій непередбаченій фінансовій ситуації.

 

У житті бувають непередбачені ситуації, які вимагають невідкладного вирішення. Ми працюємо, щоб допомогти вам вирішити фінансові труднощі швидко і з мінімальним ризиком. Всі дії нашої компанії націлені на швидке і вигідне вирішення ваших тимчасових грошових проблем. Ви можете розраховувати на об'єктивний розгляд заявки та невідкладне повідомлення про прийняте рішення за допомогою sms або на вашу e-mail адресу. Приватна позика оформляється після реєстрації на нашому офіційному сайті. Вам достатньо вказати просту запитувану інформацію і заповнити відповідну форму. Ми не цікавимося підтвердженням доходів, але важливо, щоб ви вказували тільки достовірну інформацію. Взяти приватну позику у нас можна навіть в тому випадку, якщо у позичальника є проблеми в кредитній історії. Саме тому ми починаємо видачу позик з відносно невеликої суми, що дозволяє нам перевірити сумлінність позичальника. Звертаючись до нас як до приватного інвестора, Ви отримуєте можливість швидко отримати позику на рахунок і використовувати його на свій розсуд.

 

Скориставшись нашим сервісом, Ви отримуєте можливість терміново отримати приватний кредит онлайн для без тривалих розглядів на лояльних умовах. Скористайтеся формою оформлення для отримання приватного кредиту за 20 хвилин.

 

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен