Документи і звітність

Про нас

ULTRACASH – це новий та надзвичайно зручний сервіс від компанії ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС», що дозволить вам швидко та безпечно отримати гроші в кредит на короткий строк. Оформити кредит у нас – це можливість отримати необхідну суму та зекономити чимало свого часу. Вам не потрібно відвідувати наш офіс – все оформлення відбувається онлайн. Для того, щоб розпочати оформлення, вам потрібен лише девайс із доступом до мережі інтернет.

 • за 20 хвилин
 • до 10000 гривень
 • до 30 днів

Необхідно оформити кредит?

Все просто! З`ясуйте умови кредитування, заповніть анкету – і ми перерахуємо кредитні кошти на вашу банківську платіжну картку після отримання позитивного рішення.

Отримуйте наступні позики за пришвидшеною процедурою та зі знижками. Економте, оплачуючи кредит достроково: ми нараховуємо відсотки на фактичний залишок вашої заборгованості за позикою. Оформити кредит через інтернет, як ви можете переконатися, – це процедура, що не потребує багато часу на відвідування офісу.

Сплачуйте заборгованість за кредитом зручним способом: через особистий кабінет, в будь-якому найближчому відділенні банку або через термінали самообслуговування.

ULTRACASH ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ:

 • На сайті використовується Secure Socket Layer (SSL) – це надійна інтернет-технологія, яка забезпечує зашифроване з`єднання між веб-сервером (сайтом) та браузером, що й гарантує приватність інформації.
 • Обробка інформації щодо вашої платіжної картки здійснюється у відповідності з високими вимогами міжнародних платіжних систем Verified by Visa и MasterCard SecureCodе. В процесі використовується сертифікація Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) – міжнародний стандарт безпеки даних.

Сервіс УЛЬТРАКЕШ дозволяє оформити кредит на картку максимально швидко:

 1. Немає необхідності надання цілого пакету документів, вимоги обмежуються усього лише пред’явленням паспортних даних та ідентифікаційного коду.
 2. Ухвалення рішення щодо вашого запиту здійснюється протягом 20 хвилин.
 3. Ми надаємо можливість отримання грошових коштів без поручителів та застави.
 4. Не вимагаємо оплату за оформлення позики.
 5. Надаємо можливість зекономити, сплативши узятий на картку кредит онлайн раніше вказаного терміну. 

Окрім того, що наведено вище, УЛЬТРАКЕШ заслужив довіру споживачів, оскільки усі наші співробітники завжди готові надати детальні відповіді на всі питання, що виникають під час оформлення позики та її погашення. Не знаєте, як взяти кредит в інтернеті або де оформити кредит? Швидше скористайтесь сервісом ULTRACASH – і вам не доведеться жалкувати про прийняте рішення!

Контактна інформація
 • Телефон багатоканальної лінії 0 800-752-390
 • Месенджери Ми в Telegram
 • Наша адреса
  61072, м.Харків, вул.Тобольська, б.42
  кімната 316
Форма зворотного зв'язку
Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку