Для багатьох українців можливість узяти кредит готівкою без відмови – практично невиконувана мрія. Справа в тому, що сьогодні умови для оформлення займу стали суворішими у зв’язку з непростою економічною ситуацією в країні. Але позичальникам із невисоким рівнем доходу така форма кредитування не підходить, оскільки кошти часто потрібні просто зараз, а документи до надання ще потрібно зібрати, витрачаючи на збори години та дні. Тому узяти займ без відмови в Харкові – оптимальний варіант для тих, хто не має багато часу.

Кредит без відмови: чому українцям не видають займів

Достатній рівень розвитку банківської системи в Україні та сформований кредитний ринок, здавалось би, надає усі шанси для позичальника на кредитування. Проте не рідкісні випадки, коли займ без відмови стає недосягненим для середньостатистичного клієнта фінансової установи. Чому так стається?

 1. Часто люди надають неправдиву інформацію про себе, вказуючи в графі «Місце роботи» велику компанію. А під час першої перевірки виявляється, що людина займається дрібними підпрацюваннями. З’ясувати це для банку нескладно – достатньо лише зробити один дзвінок, щоб уточнити факт працевлаштування. Тому прикрашати відомості про себе категорично не рекомендується.

 2. У більшості випадків банки приймають негативне рішення, якщо кредитна історія позичальника майорить епізодами із простроченням оплати або взагалі злісним непогашенням. Кредит готівкою без відмови в такому разі дуже туманний.

 3. Наявність одного або декількох займів станом на сьогоднішній день. Невелика сума за всіма кредитами не стане перешкодою для отримання нової позики, проте якщо сукупний розмір боргу солідний, займ без відмови не світить.

В числі інших факторів – сувора відповідність критеріям про рівень заробітної плати, ліквідності забезпечення, а також суб’єктивні моменти, так як зарплатна карта даного банку, освіта тощо. Відповідно, за такого складного підходу до кредитування шанси узяти кредит без відмови не такі вже й високі. Але вихід є – якщо звернутися в МФО «Ультракеш». Наш сервіс кредитує на лояльних умовах.

Швидкий кредит готівкою без відмови: як отримати

Щоб отримати бажані гроші, клієнт має надати такі документи:

 • Паспорт громадянина України;

 • ІПН;

Ніяких довідок про доходи з місця роботи, недоступних для осіб з неофіційним працевлаштуванням, не потрібно. Ми видаємо кошти на будь-які цілі за наявності мінімального пакету документів. Більш того, експрес займ можуть узяти навіть особи із проблемами в кредитній історії чи взагалі її відсутністю.

Як отримати займ без відмови через інтернет?

 1. На сайті сервісу вкажіть бажану суму та термін, протягом якого зобов’язуєтесь погасити борг.

 2. У відповідній графі внесіть дані паспорту та ІПН.

 3. Виконується верифікація вашої банківської карти.

 4. Через півгодини кредитні кошти надходять на рахунок.

Також надається послуга швидкого кредитування готівкою. Для цього позичальник подає заявку на сайті та після дзвінка менеджера «Ультракеш» приїжджає до фізичного відділення, щоб узгодити моменти та підписати договір Декілька хвилин – та сума готівкою у вас в кишені.

Швидкі кредити без відмови на карту від «Ультракеш» – це маса переваг. Ви можете погасити борг раніше вказаного терміну, оплативши лише відсотки за дні фактичного використання, чи подовжити термін користування (виконується автоматично). З нами ви захищені від прихованих комісій та додаткових платежів.

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен