Кредит готівкою без кредитної історії отримати дуже складно. Справа в тому, що наявність інформації про користувача та його дисципліну в користуванні кредитним продуктом дає можливість банкам та фінансовим організаціям спрогнозувати поведінку у подальшому та визначити ризики. Але відсутність практики у погашенні займу не настільки обтяжливий фактор, як наявні «темні» епізоди, пов’язані з тривалими прострочками за минулі кредити. В цьому разі розраховувати на лояльність кредитора не доводиться. І все ж таки, обійти цю складність можливо. Нижче розповімо як.

Дані про користувача та його платоспроможність

Можливість узяти займ без кредитної історії напряму пов’язана з її характеристиками. По суті, це сукупність відомостей про те, які займи ви брали у минулому та яким чином їх погашали. Фіксується все: своєчасність погашення, тривалість та частота затримок, а також шлях вирішення проблеми – самостійне закриття займу чи через колекторське бюро, наприклад. Видає дані за запитом Українське бюро кредитних історій, куди надходить інформація від банківських установ, фінкомпаній та лізингових підприємств, кредитних союзів та подібних організацій. Зберігається вона десятиліття з моменту, як позичальник виконав кредитний договір.

Чому взяти кредит без кредитної історії майже нереально? Тим, хто регулярно користується займами, зрозуміло: банки та МФО охочіше та швидше видають кошти людям, які можуть похвалитися відповідністю ряду вимог. Це працездатний вік, наявність необхідної документації (паспорт та ІПН), а також незаплямована практика погашення займу.

Дані про особистість, яка хоче узяти кредит без кредитної історії в Харкові, є лакмусовим папірцем платоспроможності та дисциплінованості. Оперуючи фактами про минулі епізоди, банківський працівник може зробити висновок про те, як буде погашатися кредит – в термін чи з великими затримками. Що негативно впливає на рішення фінансової організації?

 • Тривалі затримки за оплату займів;

 • Злісне непогашення, аж до передання справи до суду та залучення колекторів;

 • Відсутність досвіду кредитування у минулому, що не дозволяє оцінити поведінку позичальника.

Тим не менше, узяти кредит без кредитної історії все ж вдасться. Деякі обходили фінансову систему, не звертаючись за кредитним продуктом протягом 10 років, вичікуючи, доки дані про людину та його операції зникнуть. Але в цьому разі обнуляються абсолютно всі відомості, що не зовсім влаштовує кредитора. Ще один варіант – послуга розстрочки в магазині, де ви плануєте здійснити велику покупку. Якщо кошти потрібні на щоденні рутинні потреби, оптимальним варіантом стане МФО та експрес займ.

Як узяти кредит без кредитної історії у Харкові

Кредит готівкою без кредитної історії можна узяти в МФО «Ультракеш». Щоб реалізувати свої фінансові цілі та отримати гроші, достатньо зробити кілька дій:

 1. На сайті сервісу подати заявку, вказавши суму та бажаний термін використання.

 2. У фізичному відділенні «Ультракеш» погодити усі деталі використання та надати документи – паспорт та ІПН.

 3. Узяти кредит без кредитної історії готівкою.

Ми надаємо зручні умови використання: можливість достроково погасити залишок за боргом, виплативши відсотки лише за дні фактичного користування, бонуси та акції, відсутність прихованих комісій та непередбачуваних витрат при погашенні. Оплата здійснюється будь-яким зручним способом – у відділенні банку, через термінал самообслуговування, в особистому кабінеті.

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен