Кредит без кредитної історії

Кредит онлайн без перевірки кредитної історії - єдиний вихід для позичальника, який бажає отримати позику, маючи при цьому неприємні епізоди користування кредитом в недалекому минулому. Кредитна історія - це дані про кредити, коли-небудь оформлених людиною. На підставі цих даних співробітники банку приймають рішення про надійність клієнта та його дисциплінованості щодо погашення заборгованостей. Якщо в західноєвропейських країнах і США практика використання інформації про споживача налічує вже багато років, то в Україні Закон «Про кредитні історії» був прийнятий відносно недавно - лише в 2004 році. Відповідно, далеко не всі українські споживачі кредитів прийшли до усвідомлення того, наскільки важливою для подальшого користування позиками є фінансова репутація та кредитна історія без темних «плям».

Обережне користування банківськими коштами та своєчасне погашення має найважливіше значення. Прострочення, допущені при внесенні щомісячних обов'язкових платежів, стабільно фіксуються в зведених даних про конкретного користувача і погіршують його репутацію. На практиці це може призвести до відмовами в кредитуванні практично від всіх банківських установ. Крім того, навіть якщо несвоєчасне погашення або прострочення були обумовлені фінансовими труднощами або незалежними від позичальника обставинами, факт недисциплінованої поведінки платника буде внесений в документ.

Кредит без кредитної історії

Як виправити фінансову репутацію?

У минулому клієнтом банку були допущені помилки, які не дозволяють йому взяти кредит онлайн без кредитної історії в даний час, а фінанси дуже потрібні. Шляхів вирішення ситуації декілька:

 1. Відмова від кредитування в банківському секторі протягом 15 років - стільки зберігається запис про дії позичальника в рамках користування позикою. Але, зрозуміло, цей варіант підійде не кожному.
 2. Позика на карту без перевірки кредитної історії, яку можна отримати в одній з мікрофінансових організацій. Особливістю роботи таких установ, що кредитують користувачів називають високу швидкість обробки заявки і видачу грошових коштів, а також лояльні умови співпраці. Акуратно виплачуючи взяту в МФО позику, вам вдасться поліпшити кредитну історію із свого фінансового минулого.

У числі найбільш авторитетних і надійних компаній, які надають найбільший комфорт при користуванні позиками, - електронний сервіс ULTRACASH.

Переваги кредитування в ULTRACASH

 • Заявку на отримання кредиту без кредитної історії можна подати прямо з дому або робочого офісу: для цього необхідно заповнити запропоновану на нашому сайті форму і вказати відомості про себе;
 • Час розгляду заявки - всього 30 хвилин, після чого гроші надходять на банківську карту клієнта;
 • Процентна ставка - одна з найнижчих.

Відмова банку в кредитуванні - не вирок. Щоб переконатися в цьому, відправте заявку на отримання кредиту за допомогою сервісу ULTRACASH прямо зараз!

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен