Швидкий займ онлайн - тільки в Ультракеш!

Швидкий займ - оптимальний засіб поповнення дефіциту фінансів, доступний для основної маси населення. Стрімке подорожчення життя, пов'язане з ростом комунальних тарифів і інфляційними процесами в країні, привело до падіння рівня життя мільйонів українців. Заробітної плати в розмірі, який дорівнює середньому показнику по країні, вже не достатньо для забезпечення базових потреб, а додатковими джерелами доходу у вигляді підробки або здачі житла в оренду в своєму розпорядженні далеко не кожен. У подібній ситуації можливість оформити швидку позику онлайн в одній з мікрофінансових організацій дозволяє швидко вирішити фінансові негаразди, і Ультракеш надає послуги експрес кредитування.

У чому переваги такого формату кредитування? Чи є рівноцінні альтернативи такому експрес кредиту?

Швидкий онлайн займ і інші варіанти кредитування

 • Про що б ви подумали в першу чергу, якщо станеться непередбачена ситуація, що вимагає солідних фінансових вливань? Правильно, багато хто з нас відразу згадають про банк і про активно просуваються по медіа-каналах послуги кредитування. Однак привітні і лагідні менеджери, блискавична видача грошей і максимальна вигода для клієнта - в більшості випадків лише фантасмагорія. В реальності ж потенційного позичальника очікує бесіда з банківським працівником, перевіряючим на міцність ваші нерви і фінансову благонадійність, збори численних документів, надання застави та підтримки поручителя, довге очікування відповіді банку - видадуть вам кредит чи ні. Більш оперативний варіант кредитування в банку, що передбачає жорсткі умови користування засобами, навряд чи назвеш гідною альтернативою швидкому онлайн займу.
 • Підтримка друзів і родичів, особливо у фінансових питаннях, доречна, тільки не завжди наші знайомі готові позичити N-ну суму грошей - в силу відсутності такої або необхідності використовувати її відповідно до своїх цілей.
 • Найбільш ризикований варіант кредитування, до якого варто вдатися лише в крайньому випадку, - це послуги приватних кредиторів. Звертатися до невідомих осіб з неперевіреною репутацією може спричинити проблеми для вашого гаманця і навіть здоров'я. Якщо ви все ж зважилися кредитуватися у приватного кредитора, обов'язково складіть і нотаріально завірте розписку, в якій будуть вказані умови погашення і сума швидкого позики.

Очевидно, що зручність користування швидким кредитом онлайн перевершує сумнівні переваги отримання кредиту в банку або у приватної особи. Щоб уникнути переплат, варто відповідально підходити до вибору МФО, покладаючись тільки на перевірені організації, які довели свою надійність і непідробну лояльність до клієнта, - такі як електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ.

Швидкий займ онлайн

Переваги швидкої позики

Високий рівень обслуговування в МФО, можливість отримати гроші тут і зараз - в числі плюсів швидкого онлайн позики від УЛЬТРАКЕШ. Іншими перевагами експрес кредитування є:

 • Опція отримати кошти, не виходячи з дому чи офісу. Процедура отримання кредиту в багатьох МФО, в тому числі і Ультракеш, побудована таким чином, що для подачі заявки можна скористатися сайтом, а самі гроші надходять на банківську карту;
 • Швидкість обробки інформації: відправивши запит на отримання швидкого позики, клієнт може почати його використовувати вже протягом півгодини - саме стільки часу займає розгляд заявки;
 • Минимум документов, требуемых от заемщика. Чтобы кредитоваться в МФО, нужно предоставить данные паспорта и ИНН.

Трохи більш висока процентна ставка по кредиту, на яку вказують деякі клієнти МФО, виправдана істотними ризиками для організації-кредитора і комфортом для позичальника.

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен