Кредит на погашення кредиту

У період карантину багато "стандартних" фінансових зобов'язаннь(як погашення заборгованості перед банком) стають непосильним тягарем. Якщо людина залишилася без роботи або захворіла, то важко навіть заплатити за комунальні послуги та продукти, не кажучи про такі непередбачені ситуації, як придбання медикаментів. Якщо в цей час у людини були кредити, то їх стає дуже складно виплачувати. А банки, як відомо, не скасували обов'язкові платежі, так що погашення потрібно щомісяця. Де ж взяти гроші, щоб не потрапити в список боржників і не "познайомитися" з колекторами? ULTRACASH видає кредит на погашення кредиту, при цьому кредитна історія позичальника нас не цікавить.

Якщо потрапили в складну фінансову ситуацію і хочете взяти кредит, щоб погасити інший, просто оформіть заявку, і вже через 20 хвилин ми переведемо на вашу карту до 10 тисяч гривень для погашення. Ви можете використовувати рахунок на свій розсуд — наприклад, як кредит на погашення мікропозик або для побутових потреб, покупки необхідного.

Чому варто взяти кредит грошима?

Якщо людина хоче взяти кредит для погашення інших кредитів, значить, він знаходиться в складній фінансовій ситуації. Постійні дзвінки колекторів (і навіть з погрозами, вимогами про погашення), напружені відносини з родичами, думки "де взяти грошей" псують настрій і заважають нормальному життю. Найчастіше єдиний вихід-це звернутися в мікрофінансову організацію за позикою, щоб швидко вирішити поточні фінансові проблеми, взяти і погасити кредит.

Кредит для погашення кредиту грошима — це дуже зручно. Вам не потрібно звітувати, скільки саме ви повинні погасити в банку. Вам не потрібні довідки про доходи або розмір заборгованості. Тільки вкажіть, скільки ви хочете взяти. Гроші просто зараховуються вам на карту, а ви проводите погашення попереднього боргу звичайним способом. Мікропозик хороший вигідними відсотками і тривалим терміном повернення, адже гроші на те, щоб погасити кредит, видаються на термін 29-30 днів.

Вигідні умови отримання грошей в ULTRACASH: ви зможете погасити кредит вже сьогодні

Вам більше не потрібно шукати, де взяти кредит на погашення мікропозик. ULTRACASH пропонує позику і миттєве поповнення Вашої картки грошима. Вам відразу ж видна схема погашення. Ви можете просто підготувати потрібну суму на повернення через місяць або легко і швидко оформити продовження. Чому це вигідна позика? Ось головні причини:

 • Вам не доведеться пояснюватися з родичами або обдзвонювати знайомих.

 • Ви зможете швидко погасити суму заборгованості і навіть залишити якусь частину коштів для вирішення нагальних фінансових питань.

 • Заборгованості по кредиту в інших банках і терміновість їх погашення більше не будуть вас турбувати. Ми пропонуємо відразу до 10 000 гривень, і виплачуємо гроші на карту. Ви можете використовувати їх для погашення або витрачати як завгодно.

 • Погасити кредит, взятий в нашій компанії, ви зможете з карти, з терміналу або через банк.

 • Працює служба підтримки: ви завжди можете дізнатися, як швидко взяти позику, і як без проблем його повернути.

 • Для видачі мікропозик немає обмежень за віком: ми працюємо з клієнтами у віці від 18 до 65 років.

 • Ви можете продовжувати кредит на наступний місяць. Щоб це зробити, достатньо погашення відсотків.

Тут ви можете взяти кредит для погашення мікропозик за 20 хвилин. Це зручно і швидко, так як потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний код. Допомагаємо отримати гроші за системою "мікрозайм" саме тоді, коли в них є термінова нагальна необхідність і більше нізвідки взяти. Жителі різних міст України вже зверталися до нас за позикою, щоб погасити борг.

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен