Кредити без довідки про доходи готівкою або на карту

Багато українців вважають, що оформити кредит без довідки про доходи вкрай проблематично. Саме тому вони часто відмовляють собі у важливих покупках і якихось нагальних задоволеннях. Однак сьогодні варто знати, що ситуація кардинально змінилася: кредитуватися для якихось споживчих цілей або "перехопити" до зарплати можна так само просто, як сходити в супермаркет.

Сьогодні кредити без довідки про доходи видаються мікрофінансовими організаціями, і Ультракеш — одна з них. Вам не знадобиться довго збирати документи, доводити свою платоспроможність в банку, шукати поручителів. Навіть не потрібно буде стояти в черзі! Ми оформляємо швидкі кредити готівкою без довідки про доходи і онлайн. Процедура організована таким чином, щоб залишатися максимально комфортною для позичальника.

Чому вигідно оформити кредит без довідки про доходи?

Ми видаємо кредити без довідки про доходи для того, щоб наші клієнти знали — у скрутній фінансовій ситуації завжди є, куди звернутися. У такої можливості є маса переваг, в тому числі:

 • кредитування доступне всім, навіть тим, хто з якихось причин втратив роботу або не оформлений офіційно, а також молоді та людям пенсійного віку;

 • достатньо надати лише паспорт та ідентифікаційний код: щоб отримати кредит без довідки про доходи, не потрібно збирати жодних довідок;

 • ви можете отримати кредит готівкою без довідки про доходи або переказ на карту максимально швидко, без тяганини і без очікування перевірок: ми створили максимально просту процедуру кредитування, щоб ви не витрачали свій час марно;

 • ви зможете відразу ж після підтвердження почати користуватися позиковими грошима.

Ультракеш може видати кредит без довідок неофіційно (звичайно, ми не співпрацюємо з людьми, які не можуть пред'явити посвідчення особи, зате не запитуємо підтвердження місця роботи і телефони родичів).

Як ми працюємо?

Кредит без довідок оформляється буквально за півгодини. Досить тільки стандартного набору документів, і ніяких довідок, телефонів і поручителів.

Якщо гроші потрібні терміново, якщо ви не хочете звертатися до родичів або в банк, то взяти кредит без довідок можна за допомогою сервісу ULTRACASH від компанії ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС». Ми лояльні до наших позичальників і не перевіряємо їх місце роботи. Перед укладенням договору і отриманням коштів людина відразу бачить, яку винагороду йому знадобиться заплатити за користування кредитними коштами. І суму нарахованих відсотків можна зменшити, якщо погасити борг раніше призначеного терміну. За це у нас не передбачено жодних штрафних санкцій. Також є завжди можливість пролонгації: позичальник може погасити тільки нараховані відсотки, а потім продовжити користуватися тілом кредиту наступний розрахунковий період.

Потрібно взяти кредит без довідок і уникнути паперової тяганини при оформленні позики? Хочете отримати кредитні кошти готівкою або на карту відразу ж після схвалення заявки? Звертайтеся до нас: в ULTRACASH цінують кожного клієнта і підтверджують заявки без проблем. Конфіденційність кожного клієнта гарантована.

 

Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки:0 грн. гривен
 • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
 • Сума кредиту:0 грн.
 • Термін повернення:
 • Відсотки: гривен
 • Разом: гривен