Як отримати потрібні речі, коли гаманець порожній

image-description

Як отримати потрібні речі, коли гаманець порожній

В житті кожного з нас траплялися ситуації, коли терміново потрібні гроші, яких геть не передбачає Ваш бюджет.
Поломка необхідної побутової техніки, втрата телефона, раптове погіршення здоров'я та безліч інших критичних ситуацій, що раптово можуть наздогнати нас на життєвому шляху, неабияк попсувати нам нерви та увергнути в стресовий стан.
Непередбачувані платежі - наразі доволі серйозна проблема для пересічного українця. Економічний стан нашої країни жодним чином не сприяє покращенню добробуту громадян.
Тож, не треба журитися й вважати, що саме Ваша фінансова неспроможність є особливою, картати себе за неможливість розв'язати нагальні проблеми. Це - тимчасові складнощі, які треба подолати та йти далі. Вихід є завжди, і, як правило, навіть не один.

Які ж варіанти є?

1. Взяти гроші в борг у родичів та друзів
Один з найпоширеніших шляхів вирішення проблеми. Дійсно, звертання до близьких людей, що можуть допомогти в складний для Вас час, є зрозумілим та очевидним.
В цьому випадку Вам не треба сплачувати кредитні відсотки, та й умови повернення боргу можуть бути вельми сприятливими для Вас.
Але такий варіант може мати й неприємні психологічні аспекти. Наприклад, деякі люди відчувають принизливість свого становища, їм дуже важко просити про такі послуги та почувати себе зобов'язаними . До того ж, деякі позичальники, хоч і є близькими людьми, можуть бути в подібних випадках зарозумілими та пихатими. Недарма існує приказка: хочеш загубити друга - позич йому гроші. І вона стосується обох сторін угоди.

2. Взяти кредит в банку
Уявимо таку ситуацію. У Вас зламався холодильник і він не підлягає ремонту. Тож справа ускладнюється тим, що потрібно купляти новий, а це доволі велика сума грошей.
Здається, вона вирішувана! Адже в кожному великому магазині побутової техніки є представники банків, які в той же момент допоможуть Вам оформити кредит та отримати Вашу покупку сьогодні ж!

Але на ділі все може бути далеко не так просто.
Співробітники банку зобов'язані отримати від Вас гарантії Вашої фінансової спроможності, головний документ яких - довідка про доходи. Якщо ви офіційно працевлаштовані (а це, як Ви розумієте, далеко не завжди є так) і працюєте на цьому місті роботи понад пів року - Ви можете отримати кредит. Але, по перше, для отримання цього документу ще треба витратити час. А, по друге, на жаль, і це не є гарантією видачі Вам споживчого кредиту. Ви можете отримати відмову без жодних пояснень, позаяк співробітники банку не мають права Вам її озвучувати. Банку може “не сподобатись” Ваша кредитна історія, особа поручителя, розмір Вашого щомісячного доходу - будь-що, що вселяє хоч маленькі сумніви у вчасному поверненні позики.

3. Кредит від мікрофінансових організацій
Кредит такого роду - один з найпоширеніших на сьогодні в Україні.
Люди оцінили плюси позик від кредитних сервісів і користуються ними доволі часто.

Переваги швидких займів очевидні:

Ситуація в країні склалася таким чином, що відсоток людей, працюючих неофіційно - надвеликий. Причини можуть бути різними, ми не будемо в це заглиблюватись. Але це - наше сьогодення. Тож, МФО розуміють сучасні реалії та йдуть назустріч людям, що не мають змоги отримати цей папірець.

Можливо, Ви взагалі не маєте бажання присвячувати інших людей в свої проблеми. А також не маєте майна, яке можна надати в заставу. Але Ви точно знаєте, що через тиждень отримаєте хороші гроші за свою роботу. Тож, в чому, власне, проблема? Для таких сервісів, як УЛЬТРАКЕШ, її немає.

  • Ви отримуєте кредит впродовж 15 хвилин

Не будемо говорити за всіх, хоча однією з ознак МФО є швидкість надання грошей в кредит.
ULTRACASH має змогу надати швидкий займ, для отримання якого Ви витратите не більше 15 хвилин свого часу. Зауважте, що при цьому Вам не потрібно нікуди їхати. Зробивши декілька простих дій на нашому сайті, Ви отримуєте необхідні гроші на Вашу банківську картку.

Відмітимо також, що для клієнтів, які звертаються до нас вперше, ми розробили сприятливі умови повернення позики, а саме: 50% знижку на кредитні внески.

Тож, який з варіантів обрати - вирішувати Вам. Але, пам'ятайте, що отримати гроші в кредит без довідки про доходи, застави, поручителів та іншої бюрократичної тяганини; зробити це легко й швидко Ви можете з нами - кредитним сервісом УЛЬТРАКЕШ.    

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку