Специфіка швидких позик в Україні

image-description

Специфіка швидких позик в Україні

Практично кожен з нас потрапляв в ситуацію, для вирішення якої потрібні кошти, при цьому, як можна швидше. Кредитуватися в банку - не найкращий варіант: процедура збору документів і оформлення кредиту займає багато часу, та й клієнтові до останнього не гарантують видачу грошей. Тоді раціональним рішенням стане швидкий займ - відносно новий вид угоди.

Як кредитуватися

Цей спосіб кредитування ще називають миттєвим позикою. Щоб отримати гроші в мікрофінансової організації (установи такого типу займаються мікрокредитуванням), досить надати мінімальний пакет документів з інформацією про себе. Звернутися в МФО за експрес позикою варто тим, кому терміново потрібні фінансові кошти для погашення рахунків, покупки тих чи інших товарів, оплати послуг.

З'явившись на ринку близько десяти років тому, швидке кредитування стало популярним серед верств населення із середнім і невисоким рівнем доходу. Принадність миттєвого позики в тому, що з його допомогою можна вирішити різні форс-мажорні ситуації.

Сьогодні існує два варіанти виплат кредитних коштів клієнту:

  1. На банківску карту.
  2. Готівкою.

Перший варіант більш вигідний, оскільки не потрібно витрачати час на дорогу і відвідування офісу.

Позика від МФО і банківський кредит: в чому різниця?

Основна відмінність мікропозик від кредиту в банку - процедура оформлення та отримання грошей в першому випадку відбувається набагато швидше. Для цього вам потрібно надати дані паспорта та ІПН. Шанси отримати позику високі навіть у позичальників без кредитної історії. Важливо і те, що особи з поганою кредитною історією також можуть отримати кредитні кошти: ймовірність схвалення залежить від обставин прострочення по минулим позикам, а також політики організації щодо клієнтів. Зверніть увагу: зіпсована кредитна історія може вплинути на розмір переплат з метою підстраховки.

Як подати заявку на отримання позики

Можливість швидко і без головного болю отримати кредитні кошти є практично у кожного, для цього варто ознайомитися з процесуальними нюансами. Зайдіть на сайт кредитующего установи і відправте заявку онлайн, вказавши дані про себе і бажаний розмір кредиту. Якщо є сумніви щодо стовідсоткової видачі грошей, краще звернутися в кілька організацій - так ви істотний збільшите шанси кредитуватися. А ви зможете вибрати найвигіднішу пропозицію з мінімальною комісією, якщо кілька кредиторів дадуть відповідь на ваш запит.

Позика без проблем: рекомендації по отриманню

Велика кількість потенційних позичальників стикаються з тим, що їх кандидатуру відхиляють. Щоб мінімізувати ризики, радимо дотримуватися ряду рекомендацій:

  1. Бездоганна історія користування позиками збільшить шанси отримати кредит в мікрофінансової організації, тому краще погасити всі заборгованості до звернення в установу.
  2. Правильно внесена особиста інформація прискорить процес розгляду заявки.
  3. Якщо є джерела додаткового прибутку, краще вказати їх.
  4. Наявність нерухомості або іншого майна - ваш плюс для отримання коштів.

Переваги експрес позик онлайн

  1. Позичальник може взяти кредит в потрібному розмірі.
  2. Немає необхідності заручатися підтримкою поручителя або надавати велике число документів.
  3. Подати заявку можна в будь-який час доби, не виходячи з дому.
  4. Тривалість розгляду заявки зазвичай не перевищує години, після чого гроші надходять на карту клієнта.

Взяти миттєвий позику онлайн можна за допомогою сервісу Ультракеш. Ми пропонуємо невисоку процентну ставку і лояльні умови кредитування.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку