Короткостроковий кредит онлайн: як оформити та погасити

image-description

Якщо фінанси закінчуються, є два варіанти дій. Перший: увімкнути режим максимальної економії та відмовляти собі в усьому, очікуючи заповітного дня Х, коли нарешті виплатять заробітну платню на роботі. Другий: заспокоїтися, узяти короткострокові кредити та відчути себе людиною. Адже як не крути, а без засобів на існування довго не протягнеш, тому перший сценарій видається утопічним.

Що це за послуга — короткостроковий кредит онлайн? Як його отримати, чи є альтернатива та чим він корисний? Про все по черзі.

Короткострокові кредити: чи є альтернатива?

Тривалий час джерелом поповнення коштів, яких не вистачає, були банківські установи. Отримати гроші там могли далеко не всі та й то, через затягнуту, складну процедуру, проте інших варіантів не було. Переломним був період стрімкого та швидкого зростання валюти, внаслідок чого багато позичальників не змогли погасити валютні займи. Це стадо поштовхом до посилення і без того не найбільш лояльних умов кредитування. Зросли відсотки, а для отримання фінансової допомоги потрібно було надати цілий перелік документів та докази поручительства третьої особи. На той час на ринок небанківського кредитування вийшли гравці нового формату — мікрофінансові організації (МФО), що видавали невеликі короткострокові кредити.

Які альтернативні шляхи отримання грошей? Звичайно, зручніше за все позичити гроші у родичів чи друзів, але такий спосіб підходить не усім. Ще більш ризикована та навіть небезпечна альтернатива — звернутися до приватних кредиторів, які начебто видають займи під невеликий відсоток. Ризик такого заходу для позичальника полягає у тому, що ваші відносини із кредитором, а також права та обов’язки нічим не регламентуються, більше того, не мають юридичної сили. Цей момент часто використовують недобросовісні особи, вимагаючи у клієнтів в рази більші суми.

Серед усіх описаних вище варіантів короткостроковий кредит онлайн — найбільш простий та швидкий спосіб поповнення балансу, що дозволить оперативно вирішити практично будь-яку проблему.

Як оформити короткострокові кредити

Короткостроковий кредит надається мікрофінансовою організацією. Його особливістю є відносно невеликий розмір (обмежується кількома тисячами) та нетривалий термін користування. Такий формат кредитування є ідеальним у випадках, коли гроші потрібні тут і зараз для термінових потреб: купити продукти харчування чи медичні препарати для лікування, замовити побутову техніку взамін зламаної, відремонтувати автомобіль, що вийшов з ладу, тощо.

  1. Щоб узяти швидкий займ, на сайті МФО потрібно обрати бажану суму та строк кредитування.
  2. Заповнити анкету, вказавши дані паспорту та ІПН. Надіслати заявку.
  3. Почекати відповіді з боку організації.
  4. Використати кошти, які надійдуть на банківську картку.

Ultracash – в числі найбільш популярних сервісів для кредитування. Він поєднує прозорість роботи та вигідні умови для клієнта. Відсоткова ставка по короткостроковим кредитам складає 1,8%, а на першу позику — вдвічі менше, тобто, 0,9%. Максимальний термін користування — 30 днів, протягом якого потрібно погасити залишок.

Очевидними перевагами є прозорість у роботі. Ultracash – це швидка видача грошей, відсутність комісій та додаткових платежів, а також регулярні акції та знижки для постійних клієнтів. Короткостроковий кредит надається у будь-який день та пору доби; його можна отримати, не покидаючи свого будинку чи робочого місця. Кошти надійдуть протягом півгодини.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку