Як досягти фінансового успіху? 5 багатіїв діляться секретами

image-description

Як досягти фінансового успіху? 5 багатіїв діляться секретами

Багато хто з нас мріє про розкішне життя. Нам здається, що багатії “смітять” грошима направо й наліво, витрачаючи їх, не замислюючись про доцільність.
Але, насправді, люди, що заробили свої статки наполегливою працею, знають ціну кожній копійці та вважають економію однією зі складових фінансового успіху.
Варто прислухатись до досвіду людей, в яких грошей “кури не клюють”, як вважаєте?

    1. Інґвар Кампрад, засновник IKEA. Статки - 33 млрд $
Людина, яка заснувала меблевого бізнес-гіганта з нуля і є в десятці найбагатших людей Швеції, широко відома своєю заощадливістю. Інґвар Кампрад не вважає за потрібне витрачати гроші на примхи. Він і донині літає економ класом, має скромну автівку та улюблене робоче крісло, якому вже понад 30 років.
Натомість Кампрад є головою заснованого ним фонду Stichting INGKA Foundation, який є найбагатшою благодійною організацією в світі й нараховує активів на суму 36 мільярдів доларів.

    2. Білл Гейтс, засновник корпорації Майкрософт. Статки - 92 млрд $
Друга за багатством людина в  світі говорить нам про важливість вчитися на своїх помилках. Той, хто досяг фінансового успіху, обов'язково виніс уроки зі своїх невдач.
Білл Гейтс відомий також своєю фразою про те, що йому не хочеться бути найбагатшою людиною в світі, бо йому не подобається кількість уваги до цього статусу.
Він, зі своєю дружиною Меліндою, є другими за щедрістю філантропами в Америці й планують в майбутньому більшість своїх статків витратити на благодійність та вирішення глобальних світових проблем.

   3. Опра Вінфрі, найбагатша жінка світового шоубізу, статки - 2, 8 млрд $
Опра твердо впевнена, що досягнення успіху неможливе без наснаги до своєї справи та непорушної віри в себе. «Ви стаєте тим, у що ви вірите. Те, де ви перебуваєте зараз у своєму житті, ґрунтується на тому, у що ви повірили».
Дівчинка зі старого гетто в місті Мілуокі, що мала складне сімейне життя й відсутність “грунту під ногами”, завдяки завзяттю, невтомній праці та любові до своєї справи, стала найвідомішою телеведучою світу.
У 2005 році Опру назвали найбільшим афро-американським філантропом в історії. Її організація «Oprah's Angel Network» зібрала більше 51 млн доларів для благодійних програм, включаючи освіту дівчат в Південній Африці та допомогу жертвам урагану Катріна.

    4. Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group. Статки - 5 млрд $
Людина, що входить до британського рейтингу “Сто геніїв сучасності” і є одним  з найбагатших людей в Англії, має переконання, що саме встановлення перед собою мети та планомірне її досягнення має головне значення. Він починав зі списка цілей на аркуші паперу, деякі з яких здавалися абсолютно нереальними. На сьогодні його корпорація має в собі 400 компаній, а її щорічний оборот складає 24 мільярди доларів. У 2006 році вийшла автобіографічна книга "До біса все! Берись і роби", в якій Бренсон мотивує не здаватися та йти вперед, підкріплюючі своє гасло історіями з життя.

    5. Роберт Куок, один з найвпливовіших бізнесменів Азії. Статки - 11, 5 мільярдів доларів.
Роберт Куок ніколи не відходив від основних принципів, яким навчився від своєї матінки: не бути жадібним, не використовувати людей та мати високу моральність повсякчас, особливо коли справа стосується грошей. Сміливість та залучення всіх можливостей, що не протирічать його кодексу, допомогли Роберту Куоку стати мільярдером.

Тож, як бачите, багаті люди вміють рахувати гроші й знають їм ціну. Вони пройшли достатньо важкий шлях та зуміли зробити певні висновки, що допомогли їм досягти фінансового успіху. До того ж, гроші для них - певний інструмент, за допомогою якого вони намагаються змінити світ на краще.

Компанія УЛЬТРАКЕШ має надію, що й Ви зможете подолати тимчасові фінансові складнощі та зрозуміти, що ж саме Вам потрібно для досягнення мети.
Ми пропонуємо підтримку, яка допоможе Вам сьогодні, щоб мати сили йти вперед завтра.
Кредит готівкою, без відмови, довідки про доходи й поручителів - для кожного громадянина України від  18 років.
Ви отримуєте кредит онлайн, не виходячи з оселі, витративши на це 15 хвилин Вашого часу - без відмови та бюрократичної тяганини.
Все, що потрібно для отримання мікропозики на карту - мати доступ до інтернету, банківську карту, паспорт та ІНН. Ви отримаєте гроші без відмови в любій точці України.
Якщо Ви користуєтесь сервісом УЛЬТРАКЕШ вперше - ми надаємо вам 50% знижку на кредит.

Маючи змогу отримати онлайн кредит на картку без відмови онлайн в Україні цілодобово, Ви зможете визначитись з нагальними проблемами, зробивши це швидко й легко!
Послуга кредитування від Ультракеш - це “подушка безпеки”, що завжди підстрахує Вас на шляху до фінансової незалежності, добробуту та досягнення мрії. 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку