З якого віку дають кредити

image-description

Актуальне питання: з якого віку дають кредити

Перед походом в банк для оформлення договору позики, варто звернути увагу на таке питання: з якого віку дають кредит в Україні. Виявляється, далеко не всі банки працюють однаково.

Фінансова свобода - це можливість самостійно здобувати все необхідне для життя і дозвілля. Однак, далеко не завжди наявних коштів вистачає для всього, що хочеться. Це призводить до того, що люди звертаються в банки за кредитами. І все ж, трапляються ускладнення, які змушують задуматися про те, зі скількох років дають кредит на телефон чи інший товар в нашій країні. У зв'язку з цим, розглянемо всі можливі ситуації докладно.

До повноліття

Відповідно до Цивільного Кодексу України, вік повноліття настає в 18 років. До того часу повної дієздатності громадянина не існує. Єдиний банк, який відкриє кредитний ліміт малолітнім українцям - «ПриватБанк». Батьки можуть привести свою дитину і оформити йому картку «Юніор», на якій відкривають кредитну лінію з сумою, що досягає 300 грн. Це - найбільше, на що можуть розраховувати настільки юні клієнти банку.

До повноліття

Відповідно до Цивільного Кодексу України, вік повноліття настає в 18 років. До того часу повної дієздатності громадянина не існує. Єдиний банк, який відкриє кредитний ліміт малолітнім українцям - «ПриватБанк». Батьки можуть привести свою дитину і оформити йому картку «Юніор», на якій відкривають кредитну лінію з сумою, що досягає 300 грн. Це - найбільше, на що можуть розраховувати настільки юні клієнти банку.

18+

Досягаючи повноліття, молоді люди отримують більше можливостей. Вони можуть змінити карту «ПриватБанк» з «Юніор» на «Універсальну». Кредитний ліміт нової карти досягне 2000 Грн.

У 18 років можна також звернутися за кредитом в «Ощадбанк» або в одну з організацій, що займаються мікрофінансуванням через онлайе займ. Дуже важливий момент: такі компанії своїм клієнтам, що звернулися вперше, оформляють онлайн кредитування практично безвідсотково. Найчастіше, новачкам пропонується лише символічна відсоткова ставка. Можна сказати, що це – самий вигідний кредит в Україні.

21+

З віком, піднімається і рівень потреб. Це добре знають і управителі банків. До того ж, в 21 рік більшість вже влаштовується на роботу і має власний дохід. У зв'язку з цим, в роботі банків теж спостерігаються зміни. До них можна віднести:

 1. «ПриватБанк» змінює умови кредитування за карткою «Універсальна». Сума позики досягає 5 000 грн.
 2. Для молодих людей, бажаючих придбати транспортний засіб або власний будинок, «Приват» відкриває доступ до кредитів на автомобіль або іпотеку.
 3. До «Альфа-Банку» в цьому віці можна звертатися, якщо у вас вже є офіційна робота.
 4. «ОТП Банк» відкриває кредитну лінію на покупку конкретного товару.

У 23 роки відкриваються нові перспективи. З новими позичальниками починають співпрацювати такі банки як «Райффайзен Банк Аваль» та деякі інші.

25+

Лише в цьому прекрасному віці громадяни України можуть вільно оформити позику практично в будь-якому банку країни. Для цього потрібно мати чисту, незабруднену простроченням платежів, кредитну історію. Будь-який банк розглядає таких громадян як потенційних позичальників по всій лінії своїх послуг, а це:

 • видача кредитів готівкою;
 • оформлення кредитних карт, серед яких можуть бути і елітні, що дозволяють займати кілька сотень тисяч гривень;
 • автокредити;
 • цільові;
 • іпотека і багато іншого.

Ця ситуація стосується як тих, хто працює офіційно, так і клієнтів, які отримують «чорну» зарплату. Саме для таких випадків працюють послуги з оформлення позики без надання довідок про доходи.

Верхня вікова межа для оформлення онлайн кредитуванн

У зв'язку з ризиками, пов'язаними зі здоров'ям жителів країни пенсійного і передпенсійного віку, банки не поспішають оформляти кредити літнім людям. Однак, все залежить від конкретного банку, його керівництва, правил і статуту. Наприклад:

 • «Ощадбанк» оформляє кредити громадянам у віці до 60 років;
 • до 69 років можна оформити позику в «ОТП Банку»;
 • «ПриватБанк» і «Альфа-банк» оформлять борг до 70-ти;
 • більшість компаній, що працюють в сфері оформлення мікрокредитів, проводять онлайн займ на карту клієнтам у віці від 65 до 70 років.

Існують також компанії, які не мають верхнього обмеження за віком, але їх дуже мало. Зазвичай, вони відносяться до групи, що спеціалізується на мікрокредитах.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку