З ULTRACASH онлайн кредити стають доступними!

image-description

В житті кожної людини є місце для мрії. Ми всі прагнемо досягнути якої-небудь мети , хочемо задовольнити свої потреби, порадувати рідних і близьких. Але для втілення намічених планів часто недостатньо лише бажання - потрібні ще й кошти . Але іноді виникають такі ситуації, в яких наші бажання не співпадають з нашими можливостями . Для того , щоб виправити такий стан справ необхідно скористатися послугами кредитування.

В епоху сучасних технологій кредит став ще більш простим і зрозумілим. ULTRACASH надає зручні і швидкі ONLINE кредити до 10000 грн на 30 днів. Наші кредити прості і зрозумілі для кожного клієнта. Щоб отримати кредит необхідно зробити всього 4 простих кроки:

  1. визначити суму кредиту
  2. заповнити анкету на сайті
  3. почекати 20 хв і отримати рішення
  4. ОТРИМАТИ гроші на карту.

Віддати кредит можна будь-яким зручним способом: за допомогою особистого кабінету (ULTRACASH.com.ua), банку або терміналу самообслуговування в будь-якому зручному для Вас місці.

Тільки з ULTRACASH - Ви отримаєте позитивне рішення всього за 20 хвилин і все це:

  • без довідки про доходи
  • без першого внеску
  • без застави
  • гроші будуть перераховані на Вашу банківську платіжну картку

Відсотки по кредиту нараховуються на залишок боргу, Ви завжди маєте можливість заощадити, достроково закривши свій кредит.

З моменту оформлення кредиту і до його закриття , ми завжди чесні перед усіма своїми клієнтами. Ми даємо 100 % гарантію , що ніколи не нарахуємо Вам більше відсотків якщо Ви сумлінно виплачуєте кредит . Ми завжди раді якщо у Вас з'являється дострокова можливість закрити свій кредит.

На сайті використовується Secure Socket Layer (SSL) - це інтернет технологія з найвищими стандартами захисту інформації. Ми гарантуємо повну конфіденційність , всі Ваші дані ніколи не попадуть в руки третій особі без Вашої згоди. Дані платіжної картки обробляють у відповідності з високими вимогами платіжних систем Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

З ULTRACASH онлайн кредити стають доступними! Детально на minfin.com.ua

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку