З промокодом чи без в УЛЬТРАКЕШ найдешевше

image-description

Ми живемо в епоху стрімких перетворень та зрушень, які не можуть не зачіпати і наше життя. Глобальна світова криза, падіння економічних показників в Україні та, як наслідок, коливання на валютному ринку, скорочення робочих місць – все це більшою чи меншою мірою впливає і на наш добробут, змушує нас змінювати звичний спосіб життя, пристосовуватися до нових реалій існування.

Звичайно, необхідність адаптуватися до змін, що не сприяють покращенню нашого фінансового стану, засмучують на перших порах, але людина звикла знаходити вихід з будь-якої складної ситуації. Якщо сувора економія та планування свого бюджету не дають суттєвих результатів та не допомагають збалансувати статті доходів та витрат, то оптимальний вихід – це взяти кредит.

Буквально півтора десятиліття тому це завдання уявлялося не таким вже й простим – адже отримання споживчого кредиту в банку забирало немало часу та сил позичальника, а необхідність надати чималу купу документів часом ставила у безвихідь. Але тепер ситуація кардинально змінилася: на фінансовому ринку України послуги кредитування надають мікрофінансові організації, на отримання позики у яких людина витрачає в середньому не більше, ніж півгодини. Які ж нюанси мікрокредитування в подібних установах?

Особливості цінової політики МФО

Сьогодні в Україні діє величезна кількість фінустанов, що видають без застави та поручителів швидкі кредити розміром до кількох десятків тисяч гривень. Здавалось би, загалом процедура не викликає складнощів: найчастіше не потрібна довідка про доходи, гроші можна отримати на банківську картку протягом півгодини після оформлення заявки. Але вже після укладення договору про кредитування позичальник виявляє для себе такі «підводні камені», як додаткові комісії за внесення платежів. Та й середня відсоткова ставка в день у 1,5-2% несе додаткове фінансове навантаження для клієнта.

Незважаючи на високу комфортабельність кредитування, користування послугами деяких МФО має свої нюанси, на які варто звертати увагу під час вибору установи для отримання кредиту та укладення з ними договору.

Економ з ULTRACASH

Електронний сервіс швидких онлайн кредитів ULTRACASH вигідно відрізняється від своїх конкурентів значно нижчою відсотковою ставкою та відсутністю будь-яких комісій і додаткових платежів, тож співпраця з нами відбувається на найвигідніших умовах. Також у вас є можливість отримати промокод (знижку) на відсоток, що дозволить вам отримати кредитні кошти і не втратити нічого при їх погашенні. Промокод можна знайти на інтернет-ресурсах, тому якщо ви бажаєте зекономити – пошукайте знижку на кредит від УЛЬТРАКЕШ в інтернеті.

УЛЬТРАКЕШ – це надійний та вірний товариш, що допоможе вам впоратися із непростою фінансовою ситуацією надзвичайно швидко та з найбільшою вигодою для вас та вашого гаманця. Поспішіть оцінити переваги роботи з нами вже зараз і отримати промокод на ставку щодо позики!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку