ЯК ЗАРОБИТИ НА Pokemon Go

image-description

Запуск гри Pokemon Go в Україні чекали з нетерпінням, як фани, так і бізнес.

Гра Pokemon Go в перші дні випуску і далі отримала найбільші рейтинги за кількістю скачування, і кількістю гравців, не тільки за кордоном, але й в Україні.

Для гри Pokemon Go необхідно, щоб у гравця в наявності були:

  • гаджет з відеокамерою, для того щоб «бачити» спійманого покемона;
  • підключення до інтернету;
  • наявність в пристрої функції GPS навігації.

 Зміст гри Pokemon Go полягає в тому, щоб зловити всіх покемонів. Але на простій ловлі покемонів гра не закінчується. Гравцеві необхідно після того як він спіймав покемона, його прокачати.

Прокачування покемона може бути безкоштовним (але з обмеженнями) і платним.

Як заробити на Pokemon Go?

Для початку треба «заманити» гравців до себе в офіс. Це можливо здійснити за допомогою невеликої хитрості - придбати спеціальний модуль для залучення покемонів, і як наслідок гравців.

У зв'язку з тим, що при ловлі покемонів використовуються різні засоби пересування, можливо отримання травм гравцями. Страхові компанії можуть залучити ловців покемонів запропонувавши страхування життя, «окремих частин тіла», транспортного засобу, якому можуть бути нанесені ушкодження при охоті на покемонів.

Проблема таких угод у тому, що сума може бути менше, ніж наприклад, при страхуванні життя від нещасних випадків, або страхування транспортного засобу від ДТП або інше.

Фінансові компанії можуть видавати кредити ловцям покемонів, наприклад, для покупки бажаного покемона, придбання нового гаджета.

Так сервіс ULTRACASH впровадив новий кредитний продукт для ловців покемонів. З 02.09.16 за 02.11.2016 можна оформити кредит онлайн зі знижкою 20% від діючої відсоткової ставки. Для отримання кредиту необхідно крім паспорта і коду прикріпити до анкети позичальника фото з ігрового аккаунту і вже через 20 хвилин кредитні кошти будуть на карті.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку