Як взяти позику без довідки про доходи

image-description

Як взяти позику без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи - життєво необхідна послуга для величезного числа українців. Непроста економічна ситуація, знецінення національної валюти, постійне зростання цін на товари першої необхідності негативно відбиваються на якості життя простих українців. Купівельна спроможність середньостатистичного споживача сьогодні набагато нижче, причому мова йде не тільки про такі товари, як побутова техніка, автомобілі і т.д. Великій кількості населення банально не вистачає зарплати, щоб забезпечити базові потреби - свої і своїх рідних. У цьому випадку вигідніше всього скористатися швидкою позикою. Послуги експрес кредитування надають мікрофінансові організації. Ультракеш - електронний сервіс, за допомогою якого ви можете швидко і без проблем отримати потрібну грошову суму для вирішення своїх проблем.

Варіанти видобутку коштів

Незважаючи на досить високий рівень довіри населення до МФО, багато хто з нас все ж вибирають альтернативні варіанти отримання грошей для вирішення форс-мажору.

  1. Зайняти грошей і друзів або родичів колись було дуже вигідно. Близька людина навряд чи зажадає відсоток за тривале користування його сумою, так і будь-яких штрафних санкцій за несвоєчасну оплату можна не побоюватися. Головна заковика в тому, що сьогодні люди все рідше займають гроші навіть близьким друзям. Причини криються в погіршенні фінансового становища людей, які не впевнені в завтрашньому дні.
  2. Звернутися в банк за кредитом. Якщо ви плануєте будівництво будинку і при цьому готові надати заставу у вигляді нерухомості, шанси отримати позику в банку є. Але кредитуватися в банківській установі для вирішення короткострокових завдань - невдячна справа. Щоб отримати потрібну суму, вам доведеться надати купу документів, довідку про доходи, пройти співбесіду з менеджером організації і чекати кілька днів відповіді про кредитування. Погодьтеся, не найзручніший варіант. По-перше, досить високий відсоток українців працевлаштований неофіційно, тому надати довідку про доходи не зможуть. По-друге, витрачати стільки часу на очікування відповіді, не маючи гарантій виплат від банку, просто немає сенсу.

Який же вихід для потенційного позичальника? Можна звернутися в компанії, які спеціалізуються на позиках з підвищеним ризиком неповернення. Можливі загрози для банку компенсуються досить високою процентною ставкою і невеликою сумою кредиту.

Найбільші гарантії кредитування надають мікрофінансові організації. За допомогою електронного сервісу можна швидко і безпечно кредитуватися з максимальною вигодою для себе. Щоб взяти позику в МФО, вам не доведеться витрачати сили і час на збір документів і відвідування організації, а умови користування продуктом в них дійсно лояльні.

Як взяти кредит без довідки про доходи

Зламався автомобіль? Захворів хтось із домочадців? Ви запрошені на святкування дня народження, а грошей на покупку подарунка немає? Тоді швидше звертайтеся в Ультракеш! Для цього треба зайти на сайт сервісу, вкажіть бажану суму і особисті дані про себе (з паспорта та ІПН). З моменту відправки заявки до зарахування грошей на карту пройде не більше 20 хвилин - і ви можете вирішувати будь-які фінансові проблеми.

Переваги онлайн позики від Ультракеш - висока швидкість обробки запиту. Ми видаємо кредити без надання довідки про доходи, пропонуємо невисоку процентну ставку і автопролонгація кредиту, якщо немає можливості вчасно погасити заборгованість по кредиту. Постійні клієнти можуть скористатися програмою лояльності, щоб заощадити на позику.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку