Як взяти кредит за 20 хвилин?

image-description

Навіть якщо людина непогано заробляє та в цілому упевнена у стабільності своєї роботи, у неї завжди має бути запасний план на випадок, коли терміново знадобляться гроші. Де узяти фінанси, якщо ваш бюджет вичерпав себе, а до зарплатні ще кілька днів? Куди звернутися, не обтяжуючи родичів та знайомих проханнями про позику? Будь-які матеріальні складнощі вирішуються швидко та без головного болю, якщо узяти кредит онлайн за 20 хвилин. Що це за послуга та як нею скористатися? Усі питання розглянемо нижче.

Кредит онлайн за 20 хвилин: де отримати займ

Для багатьох слово кредит асоціюється із банком, але тільки не у тих, хто встиг отримати зручний кредит онлайн за 20 хвилин. Експррес займи видають мікрофінансові організації, що представляють сегмент небанківського кредитування в Україні. У таких компаніях можна отримати «гроші до зарплати» швидко та без додаткових часових витрат. Послуга кредитування надається безпосередньо при зустрічі із позичальником чи в онлайн режимі.

Особливості кредиту онлайн за 20 хвилин:

  1. У МФО ви можете отримати позику розміром декілька тисяч гривень. Відносно невеликі суми відповідають формату споживчого кредитування та дозволяють закрити поточні фінансові проблеми.

  2. Термін користування, протягом якого потрібно повернути узяту суму, варіюється від одного дня до кількох місяців (частіше це один календарний день). Багато сервісів, таких як УЛЬТРАКЕШ, дозволяють пролонгувати термін дії договору за кредитом на такий же період. Щоб скористатися цією опцією, клієнт має сплатити нараховані за тілом кредиту відсотки, та пролонгація активується.

  3. Щоб отримати кредит онлайн за 20 хвилин, не потрібно приводити поручителів чи збирати ряд документів. Так, часто банки відмовляють у видачі кредитних коштів особам без офіційного працевлаштування – ті не можуть надати довідку про доходи з місця роботи. А якщо врахувати число українців, що працюють без запису у трудовій книжці, для багатьох експрес кредитування стає рятівним. Для кредитування онлайн ви маєте вказати дані паспорту та ІПН.

Як кредитуватися в МФО

На етапі зародження експрес кредитування в Україні більшість МФО видавали кредити у відділенні. Процедура сама по собі нескладна, проте забирає вільний час позичальника. Адже щоб заволодіти кредитними коштами, людина має витратити години власного часу на проїзд та відвідання офісу кредитуючої організації. На очікування відповіді про видачу фінансів може піти година і більше, а ще кошти не завжди видаються у відділенні. Працівник може спрямувати вас до філії банку за отриманням грошей або попрохати дані картки для нарахування, і на це все піде мінімум півдня.

Значно зручніше та швидше оформити кредит онлайн за 20 хвилин. Ви дистанційно подаєте заявку на сайті сервісу, обираючи бажану суму та термін користування. Далі вказуєте паспортні дані та номер ІПН. 20 хвилин очікування – та кредитні кошти на вашій картці. Ніяких очікувань у черзі – вам навіть не потрібно виходити з дому, щоб виправити фінансове становище.

Висока швидкість видачі та комфортне користування робить мікрозайм онлайн найбільш зручним способом отримання грошей на споживчі потреби.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку