Як спланувати бюджетний відпочинок на морі?

image-description

Попереду літо, тобто саме час підготуватися до довгоочікуваного відпочинку. При цьому, якщо підійти до цього питання заздалегідь та якісно, то є можливість вибрати цілком доступні варіанти відпочинку на морі усією сім'єю, що дозволить істотно заощадити бюджет.

Тури, що горять

Путівки, що горять, - відмінний варіант для тих, хто може поїхати на відпочинок у будь- який час. Сьогодні безліч компаній надають можливість контролювати їх сайти на наявність путівок, що горять, до будь-яких країн світу. Такі пропозиції дійсно доступні та дозволяють відпочити у шикарних готелях за цілком прийнятні гроші.

Туристичні походи

Ще один варіант економно провести відпочинок - це відправитися у туристичний похід до моря або у гори, узявши з собою намет. Це дозволить скоротити витрати на житлі, адже безліч кемпінгів або мініготелів пропонують місця для таких туристів. При цьому цей тип відпочинку дозволяє повністю поринути у світ природи, відпочиваючи як тілом, так і душею. Це відмінна розрядка для організму, що дозволяє отримати масу позитивних емоцій, яких напевно вистачить до наступної відпустки.

Автостоп

Цілком поширений вид пересування, який украй популярний в Європі. Автостопом можна доїхати практично до будь-якої точки, головне - мати досить часу. Адже "зловити" машину на трасі не так вже і легко.

Кемпінги

Дуже вигідною може стати поїздка, здійснена на автомобілі. Особливо якщо відпочинок передбачається великою компанією. У такому разі засоби за бензин можна розділити між усіма супутниками. Цей вид подорожі дуже цікавий, адже маршрут продумується самостійно, рівно, як і план усього туру в цілому. При такій подорожі відмінним варіантом для проживання можуть стати кемпінги, особливо якщо йдеться про поїздку закордон. Багато кемпінгів надають безліч послуг для туристів, яких іноді складно знайти навіть в готелі. При цьому вартість проживання за добу дійсно мінімальна.

Сервіс Ультракеш - фінансова допомога для будь-яких видів відпочинку

Але якщо навіть бюджетний вид відпочинку не по кишені або з'явилося бажання відправитися у комфортну подорож, а засобів бракує - компанія Ультракеш готова надати фінансову підтримку в розмірі до 10000 грн з можливістю її повернення впродовж 30 днів. Така швидка позика онлайн має безліч переваг, зокрема:

  • На ухвалення рішення про надання кредиту йде не більше 20 хвилин. При цьому відсоток позитивних рішень набагато вищий, ніж у банківських організацій;
  • Оформлення кредиту онлайн дозволяє не відвідувати офіс та виконати усю процедуру позики вдома або на робочому місці;
  • Ультракеш дозволяє погасити позику достроково, що дає можливість економити грошові кошти;
  • Процедура оформлення повністю прозора. Компанія не бере додаткових плат за страховку та інші пропозиції, надаючи можливість клієнтові самостійно проглянути остаточну суму до плати за взяті кошти через онлайн калькулятор, розміщений на сайті Ультракеш;
  • Автоматична пролонгація позики з можливістю оплати тільки нарахованих відсотків за позику.

Не знаєте, де знайти гроші на довгоочікуваний відпочинок? Ультракеш обов'язково допоможе!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку