Як правильно «жити в борг»?

image-description

Сьогодні поняття «термінової позики» перестало бути жахаючим для більшості громадян України: чимало людей усвідомлено підходять до рішення оформити кредит онлайн, щоб усунути фінансові проблеми. Але ж як грамотно вибудовувати свою поведінку відносно погашення і розпорядження коштами загалом, щоб попередити падіння в боргову «яму»? Спробуємо розібратися.

Кредитоманія і кредитофобія. Брати кредит чи не брати?

Українські психологи б’ють на сполох: можна говорити про виникнення хвороби, що характеризується манією до витрачання коштів, узятих в борг у фінансових установ, що рано чи пізно неминуче призведе до величезних боргових зобов’язань та неспроможності сплачувати рахунки. З іншого боку, частина населення панічно боїться оформити кредит онлайн навіть в дуже непростій ситуації.

Оформити кредит онлайн або знайти інший вихід зі скрутного фінансового становища – особиста справа кожного. Але звертаючись до мікрофінансової організації, варто завчасно дізнатися про всі тонкощі виплати позики та передбачити можливі варіанти її погашення.

Вчимося рахувати витрачені кошти

Попит на нову послугу - оформити кредит онлайн, вимагає від нас більш відповідального ставлення до фінансових зобов'язань. Перш за все, ознайомтеся з усіма аспектами користування та виплати позики у менеджерів мікрофінансової організації, почитайте відгуки на форумах, у соціальних мережах.

Щоб рішення оформити кредит онлайн не створювало фінансових складнощів та не гнітило морально, сума платежу не повинна перевищувати третини від загальної дохідної частини родини позичальника. Чому? Як свідчить практика, саме такий розмір сплати за договором онлайн кредитування не завдасть серйозних збитків вашому бюджету та не придушить стимулу до трудових звершень.

Вирішивши оформити кредит онлайн, детально продумайте свій бюджет та джерела доходу, завдяки яким ви зможете виконувати свої фінансові зобов’язання щодо повернення коштів. Спирайтеся лише на стабільні варіанти, як, скажімо, заробітна плата, плата за оренду житла, депозитні відсотки тощо.

Навчіться відкладати про запас: наявність коштів на рахунку в банку або готівкою дає можливість закрити позику, навіть якщо ви залишитеся без роботи або відбудеться будь-яка інша нестандартна ситуація. Адже відсутність про строчок – це позитивна кредитна історія, що дозволить оформити кредит онлайн в майбутньому на більшу суму і строк.

Навчіться себе контролювати

Можливо, вам здається, що вирішивши оформити кредит онлайн, достатньо лише розпланувати бюджет. Але іноді моральний тягар від присутності у нашому житті боргових зобов’язань виливається в такі невротичні симптоми, як безсоння, дратівливість, апатія і навіть байдужість до життя.

Якщо ви підозрюєте в себе або своїх близьких розвиток такої хвороби, як кредитоманія, варто записатися на прийом до психотерапевта, який допоможе стабілізувати психоемоційний стан.

Тож, перш ніж звертатися до МФО та оформити кредит онлайн, ще раз спитайте себе: чи не існує іншого виходу з положення? Якщо ні, то як ви готові віддавати борг тощо.

10 заповідей позичальника

  1. Уважно плануйте бюджет.
  2. Зверніть увагу на умови кредитування.
  3. Оформити кредит онлайн варто, якщо він не перевищує третини вашого доходу за місяць (а саме на місяць максимум видають позики МФО).
  4. Занотовуйте витрати та доходи.
  5. Не витрачайте зайвого.
  6. Спирайтеся на стабільні джерела прибутку.
  7. Накопичте резерв на випадок непередбачуваної ситуації.
  8. Не беріть великих позик, якщо не в силах їх сплатити.
  9. Краще перекредитуватися, аніж прострочити платіж.
  10. При виникненні проблем зверніться за допомогою до спеціалістів.

З ULTRACASH жити в кредит легко!

Електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ, що дозволяє оформити кредит онлайн, – це чудовий спосіб жити без головного болю та без обмеження своїх потреб. Переконайтеся в зручності кредитування разом з УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку