Як починається залежність від покупок?

image-description

Напевно, кожен сьогодні знає, що таке шопоголізм. Це психологічна залежність від покупок, яка украй поширена у великих і дрібних містах по всьому світу. Адже, вирушаючи в магазин за найнеобхіднішим, ми не рідко повертаємося додому з повними пакетами речей, які складно включити в категорію важливих. Як же це відбувається? Нумо розбираймося.

У чому привабливість процесу купівлі

Сьогодні процес купівлі став для людей не лише необхідністю придбання важливих речей, але і повсякденним дозвіллям. Адже ні для кого не секрет, що похід в магазин - це спосіб відмінно і цікаво провести час, поспілкуватися з подругою або колегою, одночасно витрачаючи гроші на придбання всіляких товарів.

Але чому все ж ми так прагнемо витрачати гроші? Адже не рідкість, коли у шопоголіка з'являється нав'язливе бажання витратити гроші, задовольнивши яке він отримує масу задоволення. Оскільки наше суспільство грунтоване на споживанні, то створити таку залежність украй просто за допомогою сучасної реклами. Адже мета усіх рекламних роликів, гасел і повідомлень - це продаж товару або надання послуги кінцевому споживачеві. А шопоголіки лише люди, що виконують поставлене такими фірмами та компаніями завдання.

Які думки керують нами в процесі шопінгу?

Звичайно, під час покупок кожен з нас думає, що здійснює придбання раціонально та піддається тільки логіці і здоровому глузду. Проте це далеко не так. Ряд емоційних чинників безпосередньо впливають на завантаженість нашого продуктового кошику. Приміром, це:

  • Довіра до марки;
  • Лояльність до бренду;
  • Ціна товару.

Останній критерій особливо актуальний. Адже ціна - це показник, який для більшості споживачів служить знаком якості, хоча у багатьох випадках це не так. Проте знамениті бренди частенько завищують ціни на свої товари, беручи деякий відсоток з товару за саме його ім'я. Ось так і зв'язуються вартість товару з його впізнаним "обличчям". Споживачі лише стають жертвами такого роду маніпуляцій, за що і переплачують гроші за улюблену каву, шоколад або марку лосьйону для тіла.

Чому процес шопінгу такий захопливий?

Відповідь на це питання також украй просте. Адже людина, ця істота, яка максимальна просто піддається програмуванню. І оскільки ми маємо потужні асоціативні здібності, будь-яка реклама уміло користується цим фактом. Саме тому, придбаючи товар, ми рідко звертаємо увагу на його склад, а більше довіряємо або вже набутому досвіду або просто розкрученому бренду.

Уникнути імпульсивних покупок допоможуть декілька чинників. Перше, оплачувати товари краще готівкою, ніж картою банку. Адже так відчувається фізична втрата матеріальних засобів, а на карті просто змінюється баланс, до якого нашій свідомості під час покупок просто немає справи. І друге - це ходити за покупками краще з повним списком товарів, які слід придбати. Він допоможе обмежити вас від необдуманих придбань, не дасть відступити від потрібного напряму. І якщо ви дійсно сильні духом, то так зможете пройти мимо навіть найпривабливішого товару по супер скидочній вартості.

Якщо ви все ж зібралися за покупками, а грошей катастрофічно бракує, звертайтеся в сервіс УЛЬТРАКЕШ. Послуга дозволяє оформити кредит готівкою або отримати швидко гроші на карту банку усього за 20 хвилин. Для цього не треба збирати повний пакет документів і шукати поручителя, готового нести відповідальність за вашу платоспроможність. Все набагато простіше і зручніше. На сайті необхідно зареєструватися і заповнити анкету, де слід вказати особисті дані. Рішення про надання кредиту надається всього за 20 хвилин. Це допоможе заощадити час і отримати кошти для необхідних придбань.

Скористайтеся послугою сервісу УЛЬТРАКЕШ і дозвольте собі в задоволення займатися шопінгом, навіть якщо і іноді такі покупки не украй важливі і потрібні. Адже в окремих випадках треба себе балувати і радувати подарунками рідних і близьких.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку