Як оформити кредит онлайн на карту

image-description

Як оформити кредит онлайн на карту

Безготівковий розрахунок вже став чимось звичним для середньостатистичного споживача: розплачуватися за покупки банківською картою за покупки та послуги набагато зручніше, ніж відраховувати потрібну кількість купюр і очікувати здачу. Безнал як формат проведення фінансових операцій проник практично в усі сфери людської діяльності, в тому числі і кредитування. Та й навіщо витрачати час на відвідування кредитуючої організації, якщо можна взяти кредит онлайн на карту?

Кредитуватися в Україні можна за допомогою різних сервісів: пару кліків, 20 хвилин очікування - і грошові кошти в потрібній кількості перераховуються на вашу карту. Швидко і безпечно вирішити будь-яке фінансове питання можна за допомогою Ультракеш - МФО, надійність якої підтверджена тисячами позитивних клієнтських відгуків.

Терміново потрібні гроші? Швидше в Ультракеш!

Навіть самі організовані і завбачливі не раз потрапляли в ситуації, які неможливо вирішити без термінових фінансових вкладень:

  1. Поломка автомобіля.
  2. Необхідність термінового ремонту в квартирі.
  3. Купівля необхідної побутової техніки.
  4. Оплата комунальних рахунків.
  5. Затримка зарплати.

Причин, щоб кредитуватися, може бути дуже багато. Незалежно від того, що послужило приводом для звернення до кредитів організацію, швидкість і простота оформлення кредиту завжди в пріоритеті. А якщо кошти потрібні тут і зараз, то банк - останній в списку варіантів видобутку грошей. У більшості випадків клієнти банківських установ витрачають багато особистого часу на збори необхідних документів, консультації з співробітниками банку і очікування відповіді про кредитування. Коли ви перебуваєте в дійсно форс-мажорних обставин, втрачати стільки часу без гарантій кредитування просто немає сенсу.

Кардинальна відмінність онлайн-кредитування від банківських позик полягає в спрощеною процедурою подачі заявки і оперативності перерахування грошей. Щоб отримати швидку фінансову допомогу в Ультракеш, вам знадобиться всього лише паспорт, ІПН і ноутбук / смартфон / планшет з доступом до інтернету. І, зрозуміло, банківська карта, на яку надійдуть кредитні кошти. На сайті Ультракеш робите заявку на кредит в бажаному розмірі, очікуєте не більше 20 хвилин - і спокійно залагоджуєте всі проблеми за допомогою онлайн позики.

У чому вигода онлайн кредиту?

Експрес позики від Ультракеш - оптимальний варіант вирішення короткострокових проблем і завдань. Клієнт не витрачає сили і час на те, щоб відвідати офіс кредитуючої організації: адже отримати потрібну суму можна через інтернет. Ще одна перевага співпраці з Ультракеш - комфорт і лояльні умови користування засобами. Для погашення залишку ви можете скористатися послугами будь-якого банку, інтернет-банкінгу, терміналу самообслуговування. Навіть якщо немає можливості вчасно сплатити кредит, для вашої зручності є опція автопролонгації. Тобто, дія договору про кредитування продовжується на такий же термін, протягом якого ви повинні «закрити» всі заборгованості, потрібно тільки оплатити відсотки за минулий період.

Інші переваги онлайн кредиту від Ультракеш

Комфорт і увагу до потреб клієнта - відмінні риси продукту МФО. Але при виборі кредитующего установи слід бути уважним. Наприклад, за неправдоподібно низькою процентною ставкою може ховатися солідна комісія і інші додаткові платежі. Клієнти Ультракеш захищені від таких «підводних» каменів: ми пропонуємо онлайн займ з доступною відсотковою ставкою без будь-яких переплат.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку