Як не зав’язнути в боргах

image-description

Послуги кредитування, що надаються банками та небанківськими організаціями, загалом можна вважати корисними, оскільки саме завдяки використанню узятих у кредит коштів багато позичальників здійснили перший та важливий крок до своєї мети (відкриття бізнесу, будівництво будинку, навчання тощо), який неможливо було б зробити без наявних грошей. На жаль, далеко не всі клієнти банку та інших кредитних організацій відзначаються умінням ефективно використовувати грошові ресурси та грамотно організувати повернення коштів.

Звертаючись за стандартним або швидким кредитом, багато людей явно переоцінюють власну платоспроможність або ж взагалі не замислюються про шляхи погашення. Засісти в борговій ямі нескладно й при укладанні договору що містить ряд прихованих нюансів та підводних каменів, що суттєво збільшують фінансове навантаження на платника. Як же не зав’язнути в боргах?

Як правильно обрати кредит

Перш ніж звернутися, скажімо, до МФО за швидким кредитом, визначтесь, яка саме сума вам потрібна. При цьому зважайте не лише на вашу потребу в грошах, але й реальну можливість погашати борг в установлений термін. Також варто передбачити варіанти внесення оплати у разі втрати стабільного джерела доходу: відкладені про запас гроші не будуть зайвими.

Тож, при виборі кредиту звертайте увагу на наступне:

1.       Відсоткова ставка є головним показником, що впливає на вартість позики. Тому щоб обрати найбільш вигідний варіант споживчого кредитування, краще вивчити декілька пропозицій від різних банків та МФО.

2.       Строк кредитування визначає не лише період користування швидким кредитом або іншим видом позики, але й розмір необхідної плати з боку позичальника.

3.       Наявність комісій та додаткових платежів може суттєво збільшити кінцеву суму за користування кредитом. Це й плата за страхування кредиту, внесення платежів, розгляд кредитної анкети тощо.

4.       Далеко не всі згадують про ризик збільшення переплати за рахунок штрафу та пені, а від подібних заходів з боку фінансової організації не застраховані навіть найвідповідальніші користувачі.

6.       Сума плати за кредит залежить й від типу платежів: при ануїтетній позиці погашення відбувається кожного місяця рівними частинами, а диференційований передбачає зменшення платежу щомісячно, що дуже зручно.

Тож щоб не мати неприємностей із колекторами, при укладенні договору врахуйте наведені вище моменти та детально вивчіть всі умови кредитування, а також відкиньте непотрібний оптимізм, оцінюючи свої сили. Реальне розуміння власних фінансових можливостей захистить від потрапляння в боргову яму.

Кредитування в УЛЬТРАКЕШ – чесно та прозоро

Звертаючись за швидким кредитом до електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ, ви можете бути впевнені в тому, що при погашенні кредиту не з’являться неочікувані сюрпризи у вигляді додаткових платежем та комісій. Клієнту залишається лише своєчасно погашати позику з однією із найнижчих відсоткових ставок, і ніяких проблем не виникне.

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку