Як не допустити прострочення щодо кредиту

image-description

Сьогодні споживче кредитування міцно увійшло в наше життя. Більшість з нас вимушені більше дізнаватися про кредит та брати у фінансових установах позику через постійне підвищення цін на продукти харчування та непродовольчі товари, а також ріст тарифів на комунальні послуги. Але, на жаль, збільшення кількості узятих кредитів не означає, що їх сумлінно повертають у кожному випадку, чому може бути немало пояснень. Розглянемо найбільш поширені причини прострочення та неповернення кредитів.

Причини, через які не повертають кредит

  1. В ряді ситуацій проблеми з кредитом виникають з вини самого позичальника. Іноді людина просто забуває про строк, до якого потрібно зробити сплату, або взагалі халатно ставиться до своїх фінансових зобов’язань. Такого типу клієнти фінансових установ вважають, що нічого поганого не станеться, якщо не погасити позику вчасно, або ж зовсім намагаються не думати про наслідки недобросовісної поведінки щодо повернення коштів.
  2. Нерідкими є випадки, коли начебто порядні позичальники (з огляду на їх кредитну історію) не мають можливості вчасно зробити платіж, оскільки на роботі затримують заробітну плату, в інституті - стипендію. Або ж платоспроможність клієнта значним чином залежить від боргів, які йому також не повернули в строк друзі чи знайомі.

Якою б не була причина прострочення погашення кредиту – об’єктивною чи з вини самого клієнта, такий негативний епізод обов’язково буде задокументований і не найкращим чином вплине на кредитну історію людини.

Погасити кредит вчасно? З ULTRACASH!

Електронний сервіс видачі на картку онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ дає можливість не лише швидко та без проблем узяти терміновий кредит, навіть не виходячи з дому, але й надає клієнтам лояльні умови співпраці, що сприяють вчасному погашенню кредитів та запобігають простроченню платежів. Серед них:

  • Нагадування про строк погашення кредиту з допомогою SMS-повідомлення або його відображення в особистому кабінеті позичальника, листа на електронну пошту за кілька днів до погашення кредиту, а також телефонного дзвінка від персонального менеджера за день до кінцевого терміну.
  • Якщо немає можливості повернути всю суму кредиту в строк, можна скористатися автопролонгацією при оплаті нарахованих відсотків за договором кредиту. Договір в такому разі подовжується на таких же умовах та термін.
  • Три календарних дні на погашення кредиту або на пролонгацію кредиту після закінчення строку договору кредиту.
  • Автопролонгація доступна необмежену кількість разів.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку