Як дотягнути до зарплати

image-description

Форс-мажорні ситуації, що потребують завчасно непередбачених фінансових вкладів, часто трапляються незалежно від волі людини, навіть якщо її економність та ощадливість вищі за всілякі похвали. І тоді наступає такий період, коли грошей до зарплати катастрофічно не вистачає, як би ми не хитрували. Як же вийти з такого непростого становища?

Перше, що спадає нам на думку, – взяти в борг певну суму грошей до зарплати, що буде аж наступного місяця. Але далеко не кожен наш родич чи знайомий має такі фінанси тут і зараз, а враховуючи непросту економічну ситуацію в Україні, в деяких наших друзів просто немає додаткових коштів взагалі. В такому випадку дійсно правильним варіантом стає взяття кредиту до зарплати в одній із мікрофінансових організацій, що функціонують нині на українському фінансовому ринку.

Чим відрізняється кредит до зарплати від альтернативного варіанту позики

Здавалося б, звичайна позика в банку є більш вигідною. Але розглянемо ситуацію ближче: в разі термінової необхідності грошей до зарплати сумою до десяти тисяч гривень збір необхідних документів для отримання коштів у банку, а також багатоденне очікування на їх прихід є просто неприйнятним, оскільки людина витрачає дорогоцінний час замість того, щоб почати вирішувати проблему вже зараз.

Можливість отримання кредиту до зарплати в МФО відрізняється тим, що:

  • Немає необхідності йти до фінансової установи для оформлення заявки – це можна зробити навіть вдома, маючи банківську картку, доступ до інтернету та гаджет;
  • Не потрібно надавати купу різноманітних документів, шукати поручителів;
  • Час розгляду та прийняття рішення щодо заявки – не більше півгодини, після чого необхідні до зарплати гроші надходять на рахунок клієнта;
  • Багато організацій з мікрокредитування дають можливість пролонгувати договір або погасити позику раніше терміну, що допоможе уникнути штрафних санкцій та зекономити на відсотковій ставці.

Якщо вам потрібна відносно невелика сума щонайшвидше та на нетривалий термін, то оптимальний варіант – це кредит до зарплати від мікрофінансової установи.

Кредитуйся з ULTRACASH!

ULTRACASH – це електронний сервіс видачі грошей до зарплати онлайн, що вирішить будь-яку вашу непросту ситуацію. Переконайтеся і ви в зручності планування та розпорядження коштами разом з УЛЬТРАКЕШ – надійним другом, готовим протягнути руку допомоги.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку