Хочеш економити? Використовуй промокод!

image-description

Стрімкий розвиток у сфері інформаційних технологій та загальнодоступність мережі інтернет дозволяє сьогодні значно спростити наше життя, зробити його більш комфортним, але в той же час всесвітня комп’ютеризація всіх сфер життя буквально поневолила людство. В режимі онлайн проходить практично цілий день більшості представників сучасного суспільства: виконання співробітниками робочих обов’язків та розробка проектів за комп’ютером в офісі або вдома, студентами – домашніх завдань та курсових, дипломних робіт, проведення вільного часу за грою, переглядом фільму, відео тощо.

Позитивна сторона того, що інтернет міцно увійшов у наше життя, полягає в економії часу та сил на вирішенні різноманітних завдань. Ви маєте можливість здійснити шопінг в інтернеті, замовити доставку їжі додому, обравши улюблені страви на сайті компанії, навіть кредитуватися в режимі онлайн. При цьому, користуючись подібними послугами, споживач часто може зекономити, пред’явивши спеціальний промокод, за яким надається знижка на товар чи послугу.

Що таке промокод?

Промокод являє собою певну комбінацію букв чи цифр (або того й іншого), що дає право на знижку при оформленні замовлення на той чи інший товар чи послугу. Цей набір символів потрібно занести до спеціального поля на сторінці веб-ресурсу при заповненні інформації для оплати та отримання товару. А якщо врахувати, що найчастіше промокод можна отримати безкоштовно, то вигода від його використання доволі відчутна.

Зроби відсоткову ставку ще нижчою з промокодом від ULTRACASH!

Електронний сервіс з видачі мікрокредитів онлайн УЛЬТРАКЕШ, піклуючись про фінансовий добробут своїх клієнтів, також пропонує чудову можливість зекономити на кредитуванні. Окрім того, що у нас відсоткова ставка за кредитом є однією із найнижчих порівняно із послугами аналогічних компаній, можна ще більше знизити її (в основному на 10%), застосувавши спеціальний промокод від УЛЬТРАКЕШ.

Знайти такий промокод можливо на різноманітних фінансових сайтах, у місцевих ЗМІ Одеси, Миколаєва, Дніпра, Полтави, Рівного, Сум, а також на станціях метрополітена Харкова та деяких електричках Південної залізниці. Щоб його активувати, внесіть відповідну комбінацію символів у призначене для цього поле при поданні заявки на отримання онлайн кредиту на картку.

 

Не проґав свій шанс зекономити! Кредитуйся з промокодом від УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку