Відмовили у кредиті: що робити?

image-description

Уявімо ситуацію: у громадянина А. зламався старий холодильник, і тепер йому терміново знадобиться новий. Але грошей, як на зло, немає. Точніше, вони є, але лише на першочергові потреби – харчування, проїзд, рахунки за комунальними послугами. Щоб придбати нову побутову техніку, А. вирішив звернутися до банку за кредитом. Упевнений у позитивному рішенні, він вичекав кілька днів, терплячи незручності, пов’язані із відсутністю холодильної установки вдома. Та, на превеликий жаль, отримав відмову. Звичайно, в такій ситуації простіше та надійніше було б узяти кредит без застави в МФО, але А. за інерцією звернувся до банківської установи. Нижче ми пропонуємо розглянути найбільш поширені причини негативних відповідей з банків за кредитами та запропонуємо ефективне рішення подібних проблем.

Чому не видають позики?

Самі по собі операції кредитування, які здійснюють банки, пов’язані із ризиками для кредитора. Невиплата по тілу та відсоткам позики тягне за собою відповідальність, але навіть це не зупиняє багатьох недисциплінованих клієнтів від подібних вчинків. Щоб захистити себе від ненадійних користувачів, банки вводять ряд обмежень на видачу кредитних коштів, і це виправдано. У яких випадках не дають кредит?

  1. Найпоширеніша причина – зіпсована кредитна історія, яку можна покращити, якщо взяти кредит без застави. Але повернемося до історії: це детальна фіксація усіх епізодів конкретної людини, що стосуються користування позикою у тому чи іншому банку. У такому зведенні вказані дати та обставини прострочень, невиплат, якщо такі мали місце. Дані про позичальника зберігаються в Бюро кредитних історій, куди інформація надходить з усіх банків.

Перед кредитуванням потенційний позичальник оцінюється на предмет благонадійності та платоспроможності з допомогою системи скорингу. Ті, хто колись прострочив платежі за кредитом чи взагалі не закрив їх, заблокуються автоматично, відповідно, кредитування у банку для них буде неможливе.

  1. Вік позичальника також може стати причиною відмови. Наприклад, в деяких банках ставиться під сумнів платоспроможність осіб юного або пенсійного віку. Обійти цю проблему можливо також лише в МФО, де можливість узяти кредит без застави надається усім повнолітнім.

  2. Відсутність довідки про доходи – ще одна причина, з якої людей не кредитують. Одна з умов користування позикою – надати довідку про доходи, що можливо лише в разі офіційного працевлаштування. Щоб приблизно розуміти процент гіпотетичних відмов, співвіднесіть число ваших знайомих, які працюють офіційно, та людей з вашого оточення, що позбавлені соціальних гарантій з місця роботи.

Як узяти кредит без застави, якщо відмовили в банку?

Варіантів вийти з ситуації, що склалася, чимало, і один з них – це узяти кредит без застави в мікрокредитній організації. Оформивши позику онлайн в МФО, ви одразу вбиваєте двох зайців – поповнюєте «схудлий» бюджет та виправляєте кредитну історію своєчасними виплатами. А саме вона визначає успішність кредитування у майбутньому.

Важливо обрати добросовісну кредитуючу організацію із перевіреною репутацією. В числі таких електронний сервіс з видачі кредитів УЛЬТРАКЕШ. Щоб узяти кредит без застави:

  • Зайдіть на сайт організації, оберіть суму та строк користування;

  • Вкажіть дані паспорту та ІПН;

  • Отримайте кредитні кошти та розпоряджайтесь ними на свій розсуд.

Обов’язково ознайомтесь з умовами договору та не допускайте прострочень за виплатами, аби остаточно не зіпсувати свою кредитну історію.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку