Вигоди невеликих кредитів

image-description

Порівняння своїх потреб і бажань з реальними можливостями - золотий принцип, яким варто керуватися в житті, щоб потім не нарікати на долю на уламках розбитих ілюзій. Але це правило правомірно не завжди: в деяких випадках все ж варто звертатися за фінансовою допомогою, якщо мова йде про дійсно важливих і необхідних речах. Кредитування є сьогодні надійним і безпечним способом отримати суму, якої бракує на реалізацію тих чи інших планів. Якщо ви відчуваєте гострий брак фінансів, за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ можна взяти кредит онлайн і вмить вирішити труднощі.

Але до якої установи все ж краще звернутися за кредитними коштами і яка сума оптимальна для користування і своєчасного погашення? Спробуємо розібратися.

Куди піти за позикою

Перше, що приходить нам в голову при нагадуванні про кредитування, - це банк, чи не так? Така асоціація, що виникає в свідомості у більшості українців, не випадкова. Адже тривалий час банківські установи були монополістами в сегменті кредитування. Однак сьогодні цей варіант скоріше прийнятний для тих, хто планує велику покупку, будівництво будинку і т.д., а також підприємців, тобто для клієнтів, що оформляють чималий за розміром кредит на відносно тривалий термін. Людей, які потребують невеликих сумах на побутові потреби тут і зараз, умови співпраці з банками можуть не влаштовувати і ось з яких причин:

  • Намагаючись мінімізувати ризики, банки висувають до потенційних позичальників жорсткі вимоги: надання застави, безлічі документів (в тому числі і довідку про доходи), поручительскі зобов'язання з боку третіх осіб.
  • Сама процедура оформлення і видачі кредиту в банку може затягтися на кілька днів.

Витрачати багато часу і сил на отримання невеликої суми, щонайменше, недоцільно. Тому оптимальним варіантом стане оформлення експрес кредиту в одній з МФО. Наскільки вигідно це для клієнта?

Переваги мікро кредитів

Мікрокредитування сьогодні переживає справжній бум, причому не тільки в Україні, але і в країнах пострадянського простору. Особливістю таких позик є невелика сума - до 10 тис. Гривень, а також нетривалий термін користування - до 1 місяця. Все більше позичальників воліють такий формат кредитування, оскільки він має свої переваги:

Обмежений термін погашення не дозволяє позичальникові «психологічно» розслабитися і відкласти момент виплат, що гарантує своєчасне повернення коштів. Адже відомо, що деякі клієнти банків впадають в справжню кредитну істерію і набирають кілька довгострокових позик, розплатитися з якими в годину Х не в змозі. Кредитування в МФО певним чином дисциплінує.

Обмеження по кредиту в 10000 гривень, характерне і для електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ, - свого роду стимул для корисного використання всієї суми на обумовлену мету.

Якщо у вас виникли фінансові труднощі, які ви не в силах вирішити самостійно, звертайтеся в УЛЬТРАКЕШ! Комфорт і надійність - саме так характеризують співпрацю з нами наші клієнти.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку