УЛЬТРАКЕШ в ТОП-3 компаній ринку небанківського онлайн кредитування

image-description

Сьогодні послуга з видачі кредиту online, що надається МФО, стає все більш популярною серед простих українців, що оцінили зручність експрес-кредитування у порівнянні із роботою банків-офлайнерів. Тому проведене Ukrainian E-Commerce Expert дослідження українського ринку в сегменті кредитування небанківськими організаціями актуальне як ніколи. Укладачі проаналізували діяльність тринадцяти найбільш затребуваних серед позичальників сервісів, а також опитали населення на предмет поінформованості про швидку позику.

В дослідженні оцінювалась робота сервісів, що не мають відношення до банківського сектору і які надають можливість взяти кредит онлайн на карту з допомогою поданої на сайті заявки (мал.1). У перелік включені МФО із трафіком вище 18000 відвідувачів щомісяця.

Результати досліджень

Мал.1

Також укладачі зіставили заявлені компаніями показники із фактичними цифрами (мал.2). Сервіс ULTRACASH виявився одним із небагатьох, чиї показники збіглися в обох випадках. Очевидними сильними сторонами діяльності ULTRACASH можна назвати одну із найнижчих відсоткових ставок та порівняно менш жорсткі заходи в разі несвоєчасного погашення боргу. Також відсутність комісії при оформленні кредиту online та за користування ним є немалою перевагою нашого сервісу.

Дослідники опитали споживачів кредитного продукту, серед яких 67,9% опитаних чули про можливість отримання кредиту онлайн на карту, тоді як 32,1% не знають про це.

оцінка зіставлення

Мал.2

Небанківським онлайн кредитуванням хоча б раз скористались 16,7% з тих, хто брав участь в опитуванні. Варто відзначити, що це досить високі показники для відносно молодої послуги, що вказують на динаміку в зростанні ринку та широкий потенціал для розвитку цього ринкового сегменту. Довіра до небанківських компаній-кредиторів суттєво виросла, у порівнянні із 2015 роком.

ULTRACASH потрапив до п’ятірки компаній, послугами яких користувались більшість респондентів. Цей факт красномовніше за будь-які слова підтверджує відгуки численних наших клієнтів про зручність та надійність співпраці з нами.

При виставленні фінальної оцінки (мал.3) автори дослідження керувалися такими критеріями, як якість послуг (саме цей аргумент є найвагомішим під час прийняття позичальником рішення про кредитування). Складниками цього критерію є заявлений APR на 30 днів, рамки користування кредитом, заходи при непогашенні позики тощо. Згідно із результатами, сервіс ULTRACASH увійшов до трійки компаній, що надають найбільш якісні послуги.

фінальна оцінка

Мал.3

Безпека сайту компанії, а також результати тестування сервісу шляхом послідовної подачі двох заявок також вплинули на кінцеві оцінки роботи сервісів та їх фінальний рейтинг, куди потрапили усього три учасники ринку небанківського онлайн кредитування: 

  1. Сredit365 – 2454 балла 

  1. Moneyveo – 2303 балла

  1. UltraCash – 2231 балла

Дослідження було опубліковане на http://www.e-comex.com.ua/online-microcredit-report-2016.

На сьогоднішній день Ультракеш надає кредити до 10 000 грн. під 1,2% у місяць. Якщо вам необхідні гроші - звертайтесь до Ультракеш

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку