УЛЬТРАКЕШ такий один

image-description

Падіння макроекономічних показників в Україні за останні кілька років суттєво похитнуло фінансове становище основної частини населення. Тепер люди вимушені економити на всьому, щоб вкластися в бюджет, але й ці заходи часто не допомагають.

Потреба грошового резерву, яким можна було б скористатися будь-якої хвилини, сприяла популяризації онлайн кредитів та швидких займів від електронного сервісу ULTRACASH зокрема. У зв’язку з цим спостерігається активний ріст, неначе грибів після дощу, недобросовісних компаній, що використовують нашу назву для розгортання діяльності та залучення клієнтів. Прикриваючись нашою офіційно зареєстрованою торговою маркою ULTRACASH, організації надають позичальникам кредитні кошти на невигідних умовах, тим самим обманюючи клієнтів та кидаючи тінь на нашу компанію. Тому щоб не потрапити в тенета таких «кредиторів», пропонуємо звернути увагу на декілька важливих нюансів, які допоможуть вам відрізнити «оригінальний» УЛЬТРАКЕШ від численних підробок.

Як відрізнити УЛЬТРАКЕШ від конкурентів

Якщо ви ще не кредитувались у нас, але маєте таке бажання та потребу в грошах, тоді вам варто знати, як відрізнити нас від недобросовісних конкурентів, що привласнюють нашу назву.

1. Зовнішні відмінності: на офіційному сайті компанії https://ultracash.com.ua/ua/ зверніть увагу на логотип у верхньому лівому куті вікна, що відкрилося, а також на колірне рішення сайту. І найголовніше – наша торгова марка пишеться ULTRACASH, а не ULTRA CASH.

2. Ми пропонуємо найкомфортніші умови співпраці:

  • можливість автоматичної пролонгації дії договору на таких же умовах при погашенні лише відсоткової ставки, якщо ви не встигаєте закрити попередньо узятий кредит;
  • ви можете погасити позику протягом 3 днів після закінчення терміну дії договору, при цьому штрафи та підвищений відсоток нараховуватися не будуть;
  • ви маєте змогу достроково погасити кредит онлайн, сплативши відсотки лише за дні фактичного користування;
  • можна погасити кредит будь-яким зручним для вас способом: в особистому кабінеті в режимі онлайн, у банківському відділенні або ж із допомогою терміналу самообслуговування, причому при сплаті через термінал комісія не знімається;
  • співпрацюючи з нами, ви можете не боятися таких «підводних каменів», як додаткові комісії та платежі. Основа нашої діяльності – чесність та прозорість;
  • щоб отримати кредит в УЛЬТРАКЕШ, потрібно заповнити заявку онлайн та почекати 20 хвилин, після чого в разі позитивного рішення необхідна сума відразу ж надійде на вашу банківську картку.

3. Відсоток за кредитом в УЛЬТРАКЕШ – один з найнижчих, а участь у постійних акціях та використання промокодів допоможуть зробити його ще нижчим. Щоб впевнитися в цьому, пропонуємо оцінити схему розрахунку кредиту у нас та у конкуруючої фірми. Наприклад, ви хочете узяти кредит розміром 1000 грн. на 30 днів.

ULTRACASH Сервіс, який використовує ім'я Ультра кеш:
Сума кредиту 1000 грн. + відсотки 300 грн. = Сума повернення 1300 грн. Сума кредиту 1000 грн. + відсотки 486 грн. = Сума повернення 1486 грн.

Напевно, коментарі тут зайві.

Якщо ви дійсно хочете зекономити та отримати кредит на найбільш вигідних умовах, обирайте тільки справжній УЛЬТРАКЕШ.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку