УЛЬТРАКЕШ – низький відсоток, вигідні умови

image-description

Якщо раніше одне нагадування про банк та необхідність узяти споживчий кредит змушувало здригатися середньостатистичного українця, то сьогодні населення України відрізняється значно більшою фінансовою обізнаністю. Крім того, досить розвинений фінансовий ринок України пропонує споживачам немало інших способів отримання кредитних коштів, в тому числі – взяти кредит онлайн.

Найбільш поширений спосіб отримання позики до недавнього часу – в банку-офлайнері, де потенційних позичальників приваблюють досить невисока відсоткова ставка, тривалий період кредитування та немалий розмір коштів. Однак в сучасних реаліях, коли багато українців працюють без офіційного працевлаштування, необхідність надання довідки про доходи стає суттєвою перепоною на шляху отримання кредиту. Затягнута процедура оформлення заявки та, як правило, кількаденне очікування відповіді від банківської установи не влаштовує тих, кому гроші потрібні терміново.

Звернувшись в ломбард, ви зможете отримати кредитні кошти під заставу практично будь-якого цінного майна – ювелірних прикрас, побутової техніки, антикваріату, автівок та навіть нерухомості (в особливих випадках). Але віддавати кредит доведеться під досить високий відсоток, ставлячи під удар збереженість закладених цінних предметів та об’єктів.

З недавніх пір українці отримали можливість взяти кредит онлайн в одній із багатьох МФО, що діють на фінансовому ринку України. Особливістю такої позики є прискорений режим подачі заявки та отримання коштів, що надходять на банківську картку позичальника. Окрім швидкої видачі, онлайн кредитування зручне ще й тим, що клієнту не потрібно покидати дім та відвідувати установу-кредитора, а також витрачати час на збір чималої кількості документів. Подати заявку можна в режимі онлайн, маючи електронний гаджет та доступ до інтернету, а з документів потрібні лише фото паспорту та ІПН.

Однак обираючи МФО для кредитування, варто бути обережним та уважно вивчати умови кредитування: деякі організації кредитують під чималий відсоток, а також можуть знімати додаткові платежі та комісії за користування мікрокредитом.

Електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ є лідером в секторі онлайн-кредитування, що підтверджується позитивними відгуками клієнтів та їх тісною співпрацею з компанією. Звертаючись до нас знову, ви зможете взяти кредит онлайн розміром до 10000 грн. з низьким відсотком та на вигідних умовах.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку