УЛЬТРАКЕШ – доктор вашого гаманця

image-description

У сегменті послуг, що надаються численними банками та різноманітними фінансовими установами, постійно зростаючий вплив на споживача мають мікрофінансові організації. Саме вони пропонують можливість узяти кредит за умов, що відрізняються від тих, якими супроводжується процес видачі та повернення кредиту в комерційному банку. Значна зручність та комфорт у співпраці з МФО все більше популяризують їх серед населення, і яскравий тому приклад – успішна діяльність ULTRACASH.

Що являє собою ULTRACASH

УЛЬТРАКЕШ – це електронний сервіс видачі кредитів на карту онлайн від ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС», що давно працює на ринку України та вже заслужив довіру позичальників. Лояльність споживачів до нашого продукту пояснюється надійністю та демократичною політикою співробітництва із нашими клієнтами, які завжди можуть оформити швидкий кредит для вирішення фінансових проблем та питань, що виникли.

Головною особливістю УЛЬТРАКЕШ можна назвати високу швидкість роботи, а це – беззаперечний плюс в очах людини, що має потребу в швидкому отриманні коштів. Протягом усього лише 20 хвилин, чекаючи на рішення про видачу позики, ви можете пригостити себе кавою, перевірити електронну пошту, зайти до свого аканту на Фейсбуці – словом, зробити пару потрібних і неважких справ, за якими ви і не помітите, як спливе час.

Переваги УЛЬТРАКЕШ

 1. Рішення про видачу кредиту приймається дуже швидко.
 2. Клієнт має можливість неодноразово пролонгувати дію договору, сплативши усього лише нараховані відсотки.
 3. Ви можете погасити позику, не чекаючи строку закінчення договору, що можливо при сплаті відсотків за дні фактичного використання.
 4. Відсоткова ставка нараховується на залишок боргу за кредитом.
 5. Кредитування здійснюється без необхідності надання довідки про доходи, застави та поручителів.
 6. Електронний сервіс функціонує повністю в режимі онлайн, що оцінять клієнти з нестандартним графіком роботи та розпорядком дня.
 7. Кредитні кошти миттєво перераховуються на банківську картку позичальника після прийняття позитивного рішення зі сторони МФО.
 8. Від конкурентів нас відрізняє низька відсоткова ставка за кредитом.
 9. Позичальник може брати участь у постійних акціях, скористатися знижками та промокодами, тим самим зекономивши.
 10. Погасити кредит ви можете кількома способами: в особистому кабінеті, з допомогою терміналу самообслуговування, через інтернет-банкінг або в банківському відділенні.
 11. Погашаючи кредит з допомогою терміналу самообслуговування, ви не сплачуєте комісії.
 12. Враховуючи нестандартні ситуації та складні обставини, в які можуть потрапляти користувачі нашого сервісу, ми надаємо три дні для погашення або подовження кредиту після того, як скінчився строк дії за договором.
 13. Згідно із програмою лояльності до клієнта, з кожним наступним разом ми видаємо позичальнику щоразу більший кредит.
 14. Ви можете реструктуризувати борг із простроченням за кредитом.
 15. Наш сервіс відкритий для вас завжди, без вихідних та перерв, 7 днів у тиждень та 365 днів у рік.
 16. Заповнюючи запропоновану анкету та вносячи особисті відомості, ви можете не турбуватися про конфіденційність та безпеку інформації, що передається, оскільки ми використовуємо інтернет-технологію зашифрованого з’єднання між нашим сайтом та браузером.
 17. Наш сервіс функціонує прозоро та не має ніяких «підводних каменів»: співпрацюючи із нами, ви можете забути про можливі непередбачені комісії та платежі, що раптово виникають.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку