Скоро до школи: список приладдя до навчального року 2019

image-description

«Готуй сани влітку» – прислів’я, яке можна застосувати до багатьох ситуацій у житті українця. Особливо актуальним воно стає напередодні вересня, коли батьки школярів лавиною обрушуються на магазини та супермаркети, скуповуючи одежу, канцелярське та інше шкільне приладдя. І чим ближче 1 вересня, тим вищі цифри на цінниках шкільних товарів. Звичайно, вигідніше було б взяти кредит та завчасно купити все необхідне, але це не завжди вдається. Якщо й у вас заплановані походи торгівельними центрами із дитиною, пропонуємо скористатися орієнтовним списком усього необхідного із вартістю на кінець літа 2019.

Закупи для школи

Ще раз нагадаємо, що список товарів до школи є приблизним та не обов’язковий для кожного користувача, якщо у вас є щось із переліченого. Отож, середньостатистичному учню знадобляться:

  1. Канцелярські товари – щоденник, зошити, альбоми для малювання, ручки, олівці, фломастери, лінійки, гума, пенал та багато іншого. В залежності від віку дитини та спеціалізації школи, сума на усю канцелярію стартує від 500 грн. та вище.

  2. Рюкзак. Гарні ортопедичні портфелі дозволять зберегти поставу у малому віці, тому рекомендовані учням початкової школи. Краще не економити та взяти кредит – адже середня ринкова ціна ортопедичного портфеля не нижче 1000 грн.

  3. Шкільна форма виллється приблизно в 500 грн. Мова, звичайно, не про брендові чи дизайнерські речі, а бюджетні моделі.

  4. Форма для занять з фізичної культури – костюм та кросівки. Орієнтовна ціна недорогого комплекту – 600 гривень, взуття вартує приблизно стільки ж.

  5. Демісезонне взуття (не нижче 500 гривень), пара на зміну (мінімум 300 гривень).

Додаємо сюди щорічні внески на благодійність, ремонт у класі та самій школі. Розмір внесків залежить від стану школи та класних кабінетів, політики учбового закладу стосовно фінансування. Не завжди в наявності бажані посібники, тому їх доводиться купувати силами батьків. Плюсуємо усі затрати і отримуємо суму не менше 4000 гривень. Щоб покрити усі затрати, радимо заздалегідь готувати фінансову «подушку безпеки». Чи узяти кредит в одній з мікрофінансових організацій на вигідних умовах.

Як узяти кредит

Взяти кредит онлайн з допомогою сервісу УЛЬТРАКЕШ – найбільш простий та зручний варіант поповнення бюджету. Для цього зайдіть на сайт компанії, вкажіть бажану суму та термін користування, дані паспорту та ІПН. Після відправки заявки та до моменту нарахування кредитних коштів пройде не більше півгодини. Чому варто взяти кредит у нас?

  1. Не потрібно витрачати особистий час та сили.

  2. Швидке оформлення та видача – за 30 хвилин.

  3. Є можливість дострокового погашення із оплатою за дні фактичного використання позики.

  4. Автоматична пролонгація в разі, коли не вдається закрити позику в строк.

  5. Прозорість та чесність: ніяких додаткових платежів та комісій.

Не тягніть зі зборами дитини до школи – почніть підбір одежі, зошитів та книг вже зараз!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку