Скоро до школи

image-description

Настання останнього літнього місяця – серпня – щороку стає нагадуванням про те, що літо завершується, і на порозі вже стоїть золота осінь. Залишаться позаду веселі вилазки, поїздки на річку та до моря – словом, безтурботне дозвілля зміниться щоденними обов’язками, виконувати які необхідно, хоча й не дуже хочеться.

Особливо болісним завершення літа може стати для тих, хто на тому чи іншому етапі гризе граніт науки, тож перший день осені знаменує для них початок учбового процесу. Як же не хочеться знову сідати за парти, відвідувати уроки в школі та пари в університеті, коли в пам’яті ще жевріють спомини про сонячне літо та веселі дні проведеного відпочинку! Але як би там не було, щороку, 1‑го вересня, сотні тисяч школярів та студентів розпочинають навчання в стінах рідних учбових закладів.

Фінансовий аспект питання

Але якщо школярів засмучує небажання проводити поки що теплі вересневі години в класних кімнатах, то їх батьків – необхідність зібрати дитину до школи. Якщо у вас є діти, то, напевно, немає необхідності розповідати, як багато необхідних аксесуарів та іншого приладдя потрібно вибрати для повного «озброєння» до навчання. Величезна кількість канцтоварів, портфель чи сумка, шкільна форма та одежа для занять на уроках фізичної підготовки – ось далеко не весь перелік товарів, які зобов’язані купити люблячі батьки своїй дитині, щоб забезпечити комфортні умови для навчання.

А якщо враховувати стрибкоподібний ріст цін на всі без виключення групи товарів, обумовлений падінням макроекономічних показників у нашій країні, то питання купівлі приладдя до школи стає особливо гострим. Повне «обмундирування» школяра обходиться його батькам в копійчину, а якщо дітей двоє і більше, то витрати зростають в декілька разів.

Складнощі вибору

Умови життя в сучасній Україні вже навчили простих громадян обходитися без речей, відсутність яких колись створювала певні незручності, і економити на щоденних потребах. Інакше просто неможливо вкластися в щомісячний бюджет, який не вдається збільшити пропорційно росту цін.

І якщо на харчуванні вдається скоротити витрати, то як бути з покупками для школярів та студентів? Придбати дешевші речі та канцтовари значно нижчої якості або забезпечити дитину всім приладдям, рівень виготовлення якого, як і немала ціна, не викликають сумнівів? Бажаючи дати дитині все найкраще, ми скоріше переплатимо, аніж оберемо завідомо низькоякісну продукцію, але такий вибір не завжди вкладається в межі наших можливостей.

Вихід є – ULTRACASH!

Електронний сервіс видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ, характерна особливість якого – низька відсоткова ставка, допоможе оформити кредит на карту онлайн прямо на робочому місці. Отже, ви зможете придбати необхідні канцтовари онлайн не знімаючи гроші з карти.

Дайте своїм дітям найкраще – отримайте терміновий кредит від ULTRACASH, аби не перейматися відсутністю грошей на необхідні витрати.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку