Проста арифметика з УЛЬТРАКЕШ

image-description

Усім нам рано чи пізно доводиться мати справу із банком та банківськими працівниками. Отримання банківської картки для виплат, на яку нараховується заробітна платня, пенсія чи стипендія, оформлення депозиту, видача довідки для податкової інспекції про надходження коштів та відсотки, що «ростуть» на депозиті і є одним із джерел доходу, – всі ці послуги можуть надати службовці банку. Однак із упевненістю можна сказати, що звернення українських громадян до фінансових установ дуже часто відбувається із метою отримання споживчого кредиту.

Перелік комерційних банків, що надають послуги із кредитування в Україні, дуже немалий. Але незалежно від найменування фінустанови, на якій зупинив свій вибір потенційний позичальник, процедура отримання кредитних коштів має одні й ті ж складнощі: вимоги до клієнта надати цілу купу різноманітних документів, у тому числі і довідку про доходи; відносно велика тривалість розгляду заявки тощо. Поява на фінансовому ринку України організацій, що видають кредити відносно невеликих розмірів швидко та без непотрібної тяганини, кардинально змінило ситуацію. Тепер будь-хто, у кого є бажання, може отримати позику в найкоротший термін та на прийнятних умовах. Але чи справді терміновий кредит не має недоліків? елика кількість МФО, що діють на території України, пропонують позичальникам низьку відсоткову ставку за день користування кредитом, що на практиці означає додаткові комісії та супутні платежі, які виникають нізвідки. Непрозорість діяльності подібних установ не має кидати тінь в очах клієнтів на компанії, головними принципами роботи яких є чесність та відкритість. Саме таким є ULTRACASH від ООО «УЛЬТРА ФІНАНС».

Кредит від ULTRACASH: простіше не буває!

Електронний сервіс видачі швидких онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ надає можливість оформлення кредиту протягом усього лише 20 хвилин на лояльних для позичальника умовах, однією з яких є прозорість. Ми беремо тільки відсотки за користування кредитом, не знімаючи додаткових комісій за розгляд документів, пролонгацію дії договору, пеню та штрафів за прострочення. Подивіться самі, адже формула УЛЬТРАКЕШ:

Платіж за кредитом = тіло кредиту + відсоткова ставка

Тоді як в інших компаніях:

Платіж за кредитом = тіло кредиту + відсоткова ставка + додаткові платежі

Навіщо платити більше? Кредитуйся в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку