Потрібні гроші на подарунок близькій людині?

image-description

Наближається День Святого Валентина, тобто саме час замислитися про цікавий подарунок для коханої людини. Але як бути, якщо хочеться подарувати другій половинці цілий світ, а засобів вистачає усього лише на банальну листівку? Не варто так відразу занепадати духом. Насправді бюджетний варіант презенту може бути і не так поганий, як здається на перший погляд. Адже головне, що подарунок зроблений від душі та з серцем, а скільки він коштує - це вже момент, на який закохані люди просто не звертають увагу.

Види бюджетних подарунків

Підходячи до питання вибору подарунка для коханої людини, в першу чергу слід згадати його захоплення. Адже такий презент відразу покаже, наскільки вам дорога людина та його переваги.

Книга

Подарунок книга - це недорого та завжди доречно. Адже книга може бути різного жанру, що допоможе підібрати відповідну тематику, якій віддає перевагу друга половинка. Проте підкреслимо, що краще на свята не дарувати жінкам книги про приготування смачної їжі або господарювання. Це може бути невірно потрактовано з боку коханої. Ідеальний варіант - це звичайно книга про любов.

Для чоловіків краще підібрати книгу з фантастичним або детективним сюжетом. Також доречними стануть видання на наукові або історичні теми. Все залежить від напряму діяльності коханого та його суто індивідуальних переваг в літературі.

Квіти

Квіти - це банально. Це судження вірне, проте, не завжди. Якщо йдеться про квіти в оригінальній обгортці або коробці, то такий презент носить абсолютно інший характер, який припаде до вподоби будь-якій дівчині.

Для чоловіків квіти дарувати не прийнято, тому їх можна успішно замінити на будь-які предмети канцелярії, також оригінально упаковані та цікаво представлені одержувачеві.

Романтична подорож

Сьогодні такий подарунок може коштувати зовсім недорого, а ось час, проведений разом, - безцінний. Нехай це буде одноденна поїздка в сусіднє місто або передмістя. Сьогодні в кожному населеному пункті незалежно від місця розташування та розміру площі можна знайти декілька цікавих пам'яток, які буде приємно відвідати удвох.

Текстильна листівка

Звичайна паперова листівка навряд чи справить враження, а ось текстильна обов'язково підійме настрій. Плюшева листівка може бути виконана у вигляді сердечка, ведмедика або іншого предмету. При цьому такий подарунок можна виконати як власними руками, так замовити на веб-ресурсах.

Де взяти кошти на дорогий презент

Такий перелік доводить, що бюджетних варіантів презентів досить багато. Все залежить від бажання та креативного підходу до цього питання. Але якщо ситуація така, що подарунок все ж має бути дорогим, а засобів на нього немає, то завжди є можливість узяти швидку позику, яку на вигідних умовах надає компанія ULTRACASH. На сайті сервісу можна швидко оформити кредит онлайн та цього ж дня використати отримані грошові кошти для купівлі будь-якого подарунка.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку