Пора сплачувати рахунки – УЛЬТРАКЕШ вам допоможе!

image-description

Життя у великому місті, незважаючи на шумність та метушливість, має свої беззаперечні переваги. Так, немає необхідності протоплювати квартиру в багатоповерхівці в холодну пору року – за нас це робить муніципалітет, тоді як багато жителів поки що не газифікованих сіл вимушені обігріватися дровами із першим настанням холодів. Комфорт від користування підведеної гарячої води та підключеної каналізації оцінюємо лише тоді, коли опиняємося в спартанських умовах.

Але є і зворотний бік медалі – сплата за споживані комунальні послуги в обов’язковому порядку. Якщо раніше оплата рахунків за тепло-, енерго- та водопостачання не була такою болісною для більшості українців, то тепер, після багатоетапного та суттєвого підвищення тарифів, платівки, що надходять, можуть викликати у нас легкий шок (особливо за опалення в зимові місяці). Але ухилитися від сплати комунальних послуг неможливо, так як і відмовитися від їх споживання.

Окрім високих тарифів, розхитати і без того не дуже стабільний фінансовий стан середньостатистичного українця можуть незаплановані витрати, від яких нікуди не втечеш. Вихід з ладу побутової техніки або автівки, необхідність зробити ремонт, сплатити за навчання дитини в учбовому закладі, стабілізувати стан здоров’я в медичній установі – все це потребує чималих фінансових вкладів, для чого нерідко доводиться пускати в хід відкладені на «чорний день» кошти. Але часто трапляється й так, що людина зіштовхується із проблемою, не маючи грошових ресурсів для її вирішення.

Варіантів виходу зі становища не так вже й багато. Можна звернутися до друзів та родичів, які далеко не завжди в змозі допомогти. Хтось намагається узяти кредит у банку, що не так вже й легко, враховуючи складність оформлення та жорсткі вимоги до потенційного позичальника. Швидко та без проблем отримати потрібну суму можливо в одній із МФО, що видають термінові кредити, і електронний сервіс ULTRACASH – один із флагманів цієї сфери.

ULTRACASH – найбільш надійний фінансовий партнер!

Електронний сервіс щодо видачі online кредитів УЛЬТРАКЕШ за час роботи заслужив визнання та довіру величезної кількості клієнтів – простих українців. Головна перевага у користуванні кредитом від УЛЬТРАКЕШ – оперативність роботи та майже миттєва видача коштів: адже після заповнення вами заявки на офіційному сайті проходить не більше 20 хвилин до моменту надходження грошей на банківську картку. Зручно також і те, що для отримання кредиту не потрібно навіть виходити з дому або робочого офісу: процедура відбувається в режимі онлайн. Відсоткова ставка за кредитом у нашій компанії є однією із найнижчих, а беручи активну участь в акціях та програмі лояльності як постійний клієнт, ви суттєво економите.

Тарифи, що регулярно зростають, загрожують вашому добробуту? УЛЬТРАКЕШ допоможе вам сплачувати рахунки без шкоди для власного бюджету!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку