Відпустка в кредит

image-description

Чи варто брати в борг заради відпочинку?

Робота, робота, робота… Коловорот робочих буднів поглинає людину, поступово забираючи сили, натхнення та бажання створювати щось нове. А відновити свій внутрішній потенціал та зарядитися стимулом до дій можна лише під час відпочинку. Саме тому досвідчені та чуйні керівники адекватно та із розумінням ставляться до бажання свого робітника піти у відпустку, оскільки знають, як продуктивність праці залежить від морального та фізичного стану працівника.

Яким би не було ставлення начальника до «втечі» підлеглих від робочої рутини, але з настанням травневого тепла кількість бажаючих відпочити всередині України чи за кордоном різко збільшиться, що й не дивно. Як же всидіти в задушливому офісі, коли на вулиці світить яскраве сонце, співають птахи та дивує яскравими фарбами природа? Знову ж таки, дає про себе знати втома, що накопичилася взимку.

Якщо з мотивом до подорожей усе достатньо зрозуміло, то головною перешкодою для багатьох стає нестача або повна відсутність коштів для відпочинку. У такій ситуації варіантів вирішення проблеми декілька: можна взяти кредит онлайн або споживчий – у банку, позичити у друзів, зібрати певну суму заздалегідь. Який спосіб оптимальний? Спробуємо розібратися.

Причини взяти кредит онлайн для відпустки

Зміна обстановки, море нових вражень, емоційна розрядка та досвід взаємодії із представниками відмінних від нашої культур та націй – ось чим корисна відпустка, після якої кожен відчуває небувалий приплив сил. Тож якщо втомленість та повна плутанина, здається, міцно засіли у вашій голові, якнайшвидше пишіть заяву про вихід у відпустку.

Почавши завчасно економити гроші для бажаного відпочинку, за півроку-рік можна відкласти кругленьку суму. Тільки цей метод не завжди себе виправдовує, оскільки непередбачувані обставини та форс-мажори часто змушують нас витратити запасені для іншої мети кошти. Та й не кожному дано уміння терпляче та систематично відкладати гроші.

Звернутися до родичів чи знайомих за фінансовою допомогою можна, проте не кожен в змозі позичити вам грошей: за нинішньої економічної ситуації мало хто готовий так ризикувати.

Є можливість оформити позику на відпочинок в банку. Правда, для цього доведеться витратити чимало сил на збір необхідних для надання кредиту документів (серед них і довідки про доходи), заручитися підтримкою поручителя чи закласти цінне майно (не завжди), пожертвувати своїм цінним часом для відвідання ряду держустанов та очікування відповіді про кредитування від банку.

Якщо вам підвернулась вигідна пропозиція від туристичного агентства, а грошей нема, то краще за все взяти кредит онлайн в одній з МФО. По-перше, такі мікрокредити зазвичай видаються у гривнях, а це – засіб захистити себе від переплати відсотків у разі «падіння» національної валюти. По-друге, надійні та перевірені організації надають комфортні умови для користування та погашення кредитних коштів, якщо позичальник упевнений у своїй платоспроможності. По-третє, МФО із незаплямованою репутацією ведуть чесну та прозору діяльність, тому раптові комісії та додаткові платежі клієнту не загрожують. Саме такі відгуки заслужив сервіс з видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ.

Відпочивай на всі 100% з УЛЬТРАКЕШ!

В УЛЬТРАКЕШ ви можете взяти кредит онлайн з однією із найнижчих відсоткових ставок та на максимально лояльних умовах. Доступна можливість автопролонгації, якщо після відпустки не вдається погасити залишок; можна й завчасно оплатити кредит. Ми цінуємо вашу довіру, тому для постійних клієнтів діє програма лояльності, що дозволяє економити.

Реалізуйте свої мрії та розширюйте горизонти разом с УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку