Оформити заявку на позику грошей – швидко та просто

image-description

В останні роки послуги мікрокредитування стають все більш затребуваними серед українського населення. Особливо популярними є онлайн кредити, отримати які значно простіше та швидше, аніж традиційну позику в банку. До того ж, можливість оформити кредит через інтернет звільняє від необхідності покидати рідні стіни та витрачати дорогоцінний час, що для сучасної людини вкрай актуально.

Сьогодні на фінансовому ринку України діють близько півтора десятки організацій, що видають мікрокредити з допомогою мережі інтернет. Об’єднує всі ці компанії той факт, що для старту роботи з конкретною МФО клієнт має подати онлайн заявку на отримання кредитних коштів. Тим не менше, обирати МФО-кредитора потрібно дуже виважено, адже в роботі таких компаній наявні суттєві відмінності, що стосуються як механізму обробки запиту, так і моменту видачі кредитних коштів.

Шлях від заявки до кешу: чим відрізняються компанії-кредитори

У своїй діяльності макрофінансові організації використовують одну з трьох моделей обслуговування клієнтів:

1. Уся процедура відбувається у віртуальній реальності. Ви маєте можливість взяти кредит онлайн, використовуючи комп’ютер, планшет чи смартфон із доступом до мережі інтернет. Для цього на сайті компанії необхідно відправити заявку онлайн на кредит, після чого кошти надійдуть на картку того банку, приналежність до якого ви вказали у спеціальній формі. Позичальників, що надають перевагу повністю перенесеному в інтернет-простір процесу кредитування, безумовно тішить, що відпадає необхідність виїжджати з дому, збирати купу документів, мати бесіду із працівником фінансової установи та укладати договір. Максимальний комфорт та зручність клієнта – ось що відрізняє роботу таких компаній, і одну з ключових позицій у даному сегменті займає електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ.

2. Заявка на отримання кредитних коштів заповнюється та подається у віддаленому режимі, обробка запиту та схвалення – також в інтернеті. Однак гроші видають готівкою та у фізичному офісі організації. Переваг у такої форми кредитування менше: клієнт змушений витрачати свій час на те, аби дістатися та відвідати працівників компанії.

3. У третьому випадку потрібно оформити кредит за допомогою заявки. Далі очікуйте на дзвінок від представника компанії для уточнення інформації та його приїзд для підписання договору.

Кредитування у кожному конкретному випадку має свої нюанси. Перша модель, безсумнівно, максимально відповідає уявленням клієнта про комфортне користування послугами, однак в цій ситуації необхідна банківська картка. Якщо її нема – оформіть її у відділенні банку та отримайте кредит готівкою. Але тоді доведеться пожертвувати власним комфортом та діставатися до офісу МФО.

УЛЬТРАКЕШ – простіше не буває

Вирішивши звернутися за фінансовою допомогою в УЛЬТРАКЕШ, ви оціните позитивні сторони співпраці з нами. Щоб оформити кредит через інтернет, просто зайдіть на сайт компанії та вкажіть бажану суму кредиту, а також строк кредитування на головній сторінці і натисніть кнопку "Взяти кредит". Далі в спеціальні поля потрібно внести адресу електронної пошти та пароль, створивши таким чином обліковий запис, далі заповніть невелику анкету з особистою інформацією та прикрипіть необхідні документи. Після відправлення заявки залишається почекати на рішення компанії за 20 хвилин та уже скоро виявити надходження кредитних коштів на вашу картку.

УЛЬТРАКЕШ відрізняється максимально вигідними умовами: з нами ви можете достроково погашати кредит без втрати коштів, подовжувати дію договору, користуватися акціями та промокодами для економії. Поспішайте відчути переваги кредитування з УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку