"Легкі гроші" або де узяти кредит без довідки про доходи безпечно?

image-description

Питання кредитування дійсно популярне, адже чимала частина населення на сьогодні хоч раз, але користувалася цією послугою. Раніше можливість отримати гроші під деякий відсоток давали виключно банківські установи. При цьому їх умови були далекі від ідеальних для самого позичальника. Зараз скористатися швидким кредитом можна у незалежних фінансових організаціях, що пропонують кредит по доступним ставкам без довідки про доходи на зручний термін. Але чи все так просто і прозоро? Давайте трохи заглибимося в це питання.

Так, дійсно, компаній, що пропонують кредит під прийнятний відсоток на сьогодні величезна кількість. Багато хто з них намагається заманити якомога більше клієнтів яскравими гаслами і привабливими на перший погляд умовами. Адже банк, перш ніж надати гроші в позику, в обов'язковому порядку висуне ряд жорстких вимог і зажадає від клієнта:

  • Чималий перелік документації;
  • Довідку з місця роботи;
  • Довідку про доходи;
  • Дані особи, що виступає поручителем позичальника і так далі.

На такому фоні умови незалежних фінансових корпорацій здаються просто мінімальними, адже частенько вони включають тільки надання даних паспорта і ідентифікаційного коду позичальника. Але варто бути украй уважними, перш ніж звернутися до такого роду установи. Адже, як показує практика, сьогодні в Україні функціонує досить велика кількість "липових" компаній, які на словах надають кредит населенню, а самі отримують від них гроші і ховаються в невідомому напрямі.

Рекомендації по вибору компанії-кредитора

Отримувати кредит онлайн без довідки про доходи в Україні краще всього у компанії, яка вже надавала ці послуги Вам або вашим близьким рідним/друзям, і робила це звичайно успішно. Якщо ж Ви тільки шукайте фірму по наданню кредиту або хочете поміняти діючу, тоді необхідно:

  1. Вивчити перелік незалежних фінансових установ по їх відгуках від клієнтів і вибирати тільки ті, які працюють на ринку України хоча би більше року; 
  2. Не обирати компанії, у яких є приховані платежі за послуги, незрозумілого роду страховки та інші нарахування;
  3. Детально розібратися в умовах погашення кредиту, врахувати, чи можлива дострокова виплата грошей;
  4. Врахувати, чи є можливість попередньої консультації фахівців компанії, і скористатися послугою перед узяттям грошей в кредит.

УЛЬТРАКЕШ - це зручний сервіс, що дозволяє українцям скористатися послугою швидкого кредиту онлайн, без відвідування офісу фірми. Оформлення процедури кредитування займає не більше 20 хвилин, після чого гроші у фіксованому об'ємі перераховуються на банківську картку позичальника. При цьому компанія пропонує клієнтам онлайн калькулятор, розміщений на сайті фірми, який дає можливість кожному самостійно вирахувати суму виплат за позику швидко і точно, оскільки відсоток погашення включає тільки офіційні статті за діючим договором без усіляких прихованих платежів.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку