Кредиту довіряй, але перевіряй!

image-description

Рано чи пізно у кожного з нас виникає термінова необхідність у грошах на ремонт побутової техніки, що вийшла з ладу, лікування, подарунок для друга або родича на ювілей. Добре, якщо є відкладені фінанси «на чорний день». А якщо немає? Людина починає посилена шукати вихід із ситуації, що склалася, а оптимальним для себе знаходить рішення взяти кредит в інтернеті, яке іноді може загрожувати позичальнику чималими неприємностями. Також все частіше можна зустріти пропозиції про кредитування від приватних осіб, які, усвідомлюючи термінову потребу людей в грошах, пропонують нібито найкращі умови позики. Як же не потрапити в тенета вміло проведених рекламних кампаній та приватних кредиторів-ошуканців?

Хочу взяти кредит в інтернеті або «з рук»: на що потрібно звернути увагу?

Можливість отримати «легкі гроші» в одній із фінансових установ спокушає потенційного позичальника тим більше, чим швидше нам потрібна необхідна сума для вирішення питань, що виникли. Добре діючий рекламний «трюк», в якому співробітник банку розповідає про переваги співпраці з його організацією (низька відсоткова ставка, не потрібні довідка про доходи та поручителі), приваблює довірливих людей, неначе метеликів – світло вночі. В реальності бажання взяти кредит в інтернеті в одній із МФО обертається необхідністю виплачувати додаткові комісії та платежі, що в кінцевому результаті для клієнта виливається в кругленьку суму.

В цій ситуації на рішення клієнта про співпрацю впливає і психологічний фактор: адже потенційному позичальнику якнайшвидше потрібні гроші, а доброзичливий та усмішливий банківський співробітник наполегливо хоче допомогти. Погодьтеся, складно втриматися і не «клюнути» на чарівливість без сумніву грамотного психолога – менеджера в фінустанові.

Чимало людей потрапило на гачок особливо підприємливих осіб, які в приватному порядку пропонують позику без документів та поручителів. Побачивши перший телефон з подібною пропозицією, що потрапив на очі, люди, що потребують грошей, кидаються дзвонити таким «кредиторам», які нерідко не мають права кредитувати. А після отримання коштів починаються дзвінки з погрозами та вимогами повернути гроші в багатократному розмірі.

Гіркий досвід довірливих позичальників свідчить, що, вирішивши взяти кредит в інтернеті або «з рук», потрібно уважно вивчити умови кредитування, а також ознайомитися із відгуками про роботу організації-кредитора або приватної особи.

УЛЬТРАКЕШ: ніяких «підводних каменів»!

На відміну від інших МФО, що приховують необхідність додаткових платежів за низькою відсотковою ставкою, електронний сервіс ULTRACASH надає можливість взяти кредит в інтернеті з однією із найнижчих відсоткових ставок і без будь-яких комісій. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в прозорості умов та безпеці використаних ваших даних. Крім того, швидкий кредит від УЛЬТРАКЕШ дарує клієнту масу переваг (авто пролонгація, дострокове погашення, участь в акціях, що допомагають зекономити, три дні на погашення чи пролонгацію кредиту).

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку