Взяти кредит в інтернеті з вигодою - простіше не буває!

Мабуть, кожна людина хоча б раз у житті потрапляла у ситуації, коли в найкоротші терміни необхідні гроші, і чимала сума. Це може бути пара черевиків за акційною вартістю, замість старих стоптаних. Або поломка старого холодильника, що вимагає заміни. Без базових побутових приладів сучасній людині важко обійтися, так що вихід один - відраховувати потрібну суму і купувати. Але що робити, якщо під рукою немає коштів, а проблема все ж потребує вирішення? Корисною стане можливість взяти кредит в інтернеті. Послуги у сфері небанківського кредитування стали вкрай популярні серед наших співвітчизників за останні кілька років, і причин тому кілька.

Переваги кредиту в інтернеті

Чому прості українці вибирають кредити в інтернеті? Економія особистого часу. Щоб взяти позику, вам не потрібно залишати стіни рідного будинку або робочого офісу, відправлятися в відділення фінансової організації і відпрошуватися з роботи на певний день або час. Кредитуватися в інтернеті можливо, сидячи з ноутбуком в ліжку, на робочому місці, в кафе або навіть під час поїздки. Щоб вирішити фінансові проблеми, вам не доведеться викроювати час і відкладати на потім ваші поточні завдання - адже на подачу заявки піде всього кілька хвилин. Все, що вам потрібно для отримання кредиту через інтернет, - це пристрій з доступом до інтернету. Смартфон, ноутбук, стаціонарний ПК, плюс підключення до мережі - і ви можете зайти на сайт фінансової компанії, щоб вибрати для себе зручні умови кредитування.

ULTRACASH: кредит через інтернет без проблем

В Україні діє велика кількість організацій, що кредитують, які надають позику онлайн. Але далеко не всі установи готові надати комфортні умови кредитування, та й часто після звернення стають явними безліч нюансів, які псують загальне враження про організацію для клієнта. Сервіс ULTRACASH - перевірена компанія, яка гарантує прозоре кредитування. Що ми пропонуємо? Гроші в бажаному розмірі всього за кілька хвилин. Для цього вам не потрібно виходити з дому; Кредит, на користування яким надається 30 днів; Економія, при погашенні залишку по кредиту в інтернеті раніше зазначеного в договорі часу; Експрес кредитування - ми видаємо гроші буквально за 20 хвилин; Акції та бонуси для позичальників: користуючись нашими акційними пропозиціями, ви можете отримати приємний презент або знижку на користування кредитом в інтернеті. Важлива складова нашої роботи - це гарантія, що дані користувача конфіденційні і захищені від використання третіми особами. Наш сервіс забезпечує умови, в яких кожен позичальник може бути впевнений у збереженні своїх даних і захищеності від злочинного втручання. Для цього використовується технологія шифрування даних Secure Socket Layer.

Як оформити кредит в інтернеті?

Щоб отримати кредит, на головній сторінці сайту за допомогою бігунка визначте термін, на який оформляєте позику, і його суму. Тиснемо на кнопку «Взяти кредит». Тепер перед вами відкрилося поле для заповнення. Вам потрібно ввести адресу електронної пошти і придумати пароль. Після заповнення полів анкети вкажіть, що ви погоджуєтеся з процедурою кредитування. Після натискання кнопки «Подати заявку» відбувається процес верифікації банківської карти, в ході якого на рахунку буде тимчасово заблокована сума 1-5 гривень. Засоби знову стануть вільні до використання вже через чверть години. Гроші надходять на банківську карту позичальника. Крім очевидних плюсів кредитування, ми надаємо й інші переваги для наших клієнтів. Ви самі вибираєте варіант погашення кредиту - в філії банку через термінал або за допомогою особистого кабінету користувача на сайті. ULTRACASH - це зручний і корисний сервіс, який робить кредитування зручним, доступним і безпечним. Економте час і сили з нами!

 
Сума займу
грн.
-
+
Період кредитування
днів
-
+
  • Сума кредиту:0 грн.
  • Термін повернення:
  • Відсотки:0 грн. гривен
  • Разом:0 грн. гривен
Сума займу
грн.
Період кредитування
днів
  • Сума кредиту:0 грн.
  • Термін повернення:
  • Відсотки: гривен
  • Разом: гривен