Кредитування в банках: чому МФО краще

image-description

Багатьом з нас знайомі переживання, пов'язані з ймовірністю отримати відмову в кредитуванні в одній з фінансових організацій. На щастя, завжди є можливість оформити взяти кредит за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ: умови отримання кредитних коштів у нас максимально демократичні, а вимоги до позичальника - мінімальні. І все ж: які шанси отримати позику в банку або мікрофінансової організації?

Фактори лояльності кредитора до клієнта

Незалежно від особливостей кредитування в тому чи іншому банківській установі, існують певні закономірності. Чим більший термін, на який ви оформляєте позику, тим більше вам доведеться переплачувати. Якщо ви потребуєте в кредитних коштах у великих розмірах, також доведеться виконати ряд вимог:

  • Гарантувати виплату боргу заставою цінного майна;
  • Знайти поручителя для підтвердження своєї платоспроможності.

Очевидно, що процедура отримання стандартного споживчого кредиту може не влаштовувати позичальника, тому особливою популярністю користуються позики без довідок про доходи, які надають і банки, і МФО. Імовірність позитивної відповіді з боку фінансової організації збільшується в цьому випадку при наявності карти з відкритим лімітом і незаплямованою кредитною історії. Ці дві обставини позитивно оцінює кредитор, розглядаючи вашу заявку.

Особливості кредитування фізичних осіб

У разі, коли порушений договір користування кредитними коштами, відповідальність фізичної особи за прострочення більш серйозна, ніж для підприємства-правопорушника. Ставлячи підпис в договорі про кредитування, клієнт підтверджує свою згоду компенсувати можливі збитки за рахунок особистого майна і коштів. При цьому санкції при невиплаті за кредитом, виданим на екстрені потреби, менш жорсткі. На яких умовах кредитувалися українці в 2017 році?

  1. Ефективна ставка річних складає від 1,96 до 310,88 відсотків.
  2. Максимальний термін користування в середньому - 3 роки.
  3. Середня комісія з розрахунку на 1 місяць протягом 3 років - 1252,94грн.

Чи схвалить кредитор заявку позичальника? Це залежить від платоспроможності клієнта, а точніше, від того, чи під силу йому буде регулярно вносити платежі протягом усього обумовленого терміну. Щоб оцінити фінансові можливості людини, враховується місце роботи, як довго клієнт перебуває на поточній посаді, розмір офіційної заробітної плати і наявність джерел додаткового доходу.

Замість висновку

Скористатися кредитним продуктом на вигідних умовах можливо - фінансової ринок України представлений різними пропозиціями, адаптованими до будь-яких потреб. Однак найчастіше доведеться витрачати час на заповнення різного роду документів і отримання довідок, які потім треба буде надати в банку. Якщо ваші потреби в грошах обмежуються кількома тисячами гривень і невідкладні - краще взяти швидкий позику за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку