Кредитна карта та мікрокредит

image-description

Сфера кредитування в Україні сьогодні відрізняється високим рівнем розвитку. Для позичальника це означає широкий вибір пропозицій, адаптованих до тих чи інших потреб. В останні роки серед українців особливою популярністю користується онлайн кредит на банкiвську картку, який легко оформити за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ.

Разом з тим, чимало відгуків можна зустріти і про зручність користування кредитною карткою. Який же метод кредитування найбільш комфортний і вигідний? Однозначно відповісти на це питання не представляється можливим, оскільки кожен споживач відкриває для себе ті чи інші можливості і розставляє пріоритети.

Карта чи терміновий позику: переваги і недоліки

У чому ж ключові відмінності між двома найбільш популярними методами кредитування? Перш за все, це розмір процентної ставки. Банківські установи пропонують взяти позику з процентною ставкою в 15%. Цей показник трохи вище для МФО, однак підвищена ставка виправдана високим комфортом кредитування, а також істотними ризиками з боку кредитуючої компанії.

Крім того, для отримання кредитної картки необхідно пройти попередню процедуру оформлення в банку, щоб в подальшому успішно користуватися нею. Терміновий займ, що надається електронним сервісом УЛЬТРАКЕШ, доступний для клієнта навіть вдома або в офісі. Якщо у вас виникла гостра необхідність в коштах, ви можете подати заявку на отримання позики на сайті компанії, і не більше, ніж через півгодини, кошти надійдуть у ваше розпорядження.

Зручна позика від УЛЬТРАКЕШ: максимальний комфорт для клієнта

Електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ зарекомендував себе як лояльний і надійний партнер, який завжди надасть фінансову допомогу своєму клієнту. Щоб отримати кредитні кошти, не обов'язково відвідувати кредитующее установа: наявність комп'ютера з доступом до інтернету і банківської карти дозволяє кредитуватися навіть вдома або на роботі. Звернувшись до нас, ви відчуєте суттєві переваги:

  1. Для отримання позики від УЛЬТРАКЕШ не потрібно надавати купу документів і довідку про доходи, без якої неможливо кредитуватися в банку. Дані паспорта та ІПН - ось все, що потрібно внести в поле електронної форми на сайті.
  2. З моменту відправки запиту про кредитування і до надходження позики пройде не більше 20 хвилин. Піклуючись про оперативне задоволення потреб клієнта, ми прагнемо оперативно обробляти всі вступники заявки і надавати кредитні кошти максимально швидко.
  3. Наш сервіс відрізняє відсутність комісій і додаткових платежів. Прозорість роботи високо оцінена всіма нашими позичальниками.
  4. Якщо у вас є можливість достроково погасити залишок, ви можете це зробити, сплативши відсотки лише за дні фактичного використання позики. Також для вашої зручності - автоматична пролонгація дії договору.

Оцініть сильні сторони використання швидкого мiкрокредиту від УЛЬТРАКЕШ прямо зараз.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку