Як отримати кредит на карту «тут і зараз»?

image-description

За останнє десятиліття, рівень розвитку інформаційних технологій в Україні досяг небувалих висот. Тепер, для того, щоб придбати що-небудь, досить всього лише кілька кліків мишкою на сайті, і бажаний предмет вже стоїть на порозі. А отримати швидкий кредит на карту - це такий же звичайний процес, як замовлення квитків або покупка піци в інтернеті. Оформлення швидких кредитів стало реальністю завдяки, так званим, мікрофінансовим або мікрокредітной організаціям, в яких процес оформлення кредиту проходить в рази простіше і швидше, ніж у банку або ломбарді.

Навіщо потрібні кредити онлайн в МФО?

На відміну від банків, або оффлайн офісів МФО, за допомогою онлайн сервісу ULTRACASH можна оформити кредит за все за 15-20 хвилин, тоді як оформлення в банку, в середньому, займає до 7 робочих днів. Це дуже зручний сервіс, коли гроші потрібні терміново, наприклад на лікування раптово загострилася хвороби, на весільний подарунок друзям, або на покупку нової побутової техніки, яка несподівано зламалася.

Мікрофінансові організації мають цілу низку переваг:

 • абсолютна автоматизація. Щоб оформити кредит, потрібно тільки заповнити анкету, запропоновану на сайті, і вже через 20 хвилин отримати відповідь на запит на позику, а так же гроші;
 • можливість оформити кредит навіть з поганою кредитною історією. Тільки в даному випадку є умова - не повинно бути прострочених діючих кредитів;
 • для оформлення позики потрібен лише паспорт та код ІПН;
 • не потрібно надавати довідку з місця роботи і довідку про доходи, що є гарною новиною для тих клієнтів, які працюють неофіційно. Так само не потрібно залучати поручителів, досить буде заповнення анкети;
 • немає ніяких вимог по використанню тих коштів, які отримує клієнт;
 • вимоги до позичальника посильні практично для кожного - громадянство України і повноліття;
 • погасити кредит можна будь-яким зручним для клієнта способом: через особистий кабінет на сайті сервісу, за допомогою будь-якого банку або за допомогою терміналу. Так само кредит можна погасити достроково, що знизить загальну суму виплат.

В оформленні кредиту через МФО є кілька мінусів - невеликий розмір кредиту, який, як правило, не перевищує 10 тисяч гривень, і висока процентна ставка, завдяки їй компанія перестраховується від недобросовісних позичальників, які можуть не повернути позику. Однак через те, що кредит оформляється на короткий термін (зазвичай не більше місяця), то відсоток по кредиту не сильно відрізняється від банківського.

Як проходить процес оформлення?

При оформленні позики в МФО необхідно зареєструватися на сайті і заповнити анкету, в якій вказується ПІБ, вік клієнта, його паспортні дані, а так же номер банківської картки, на яку будуть перераховані запитувані кошти. В процесі заповнення необхідно уважно вводити особисту інформацію, щоб не допустити випадкову помилку, особливо в паспортних даних, ІНН, номер телефону та e-mail (вони потрібні для завершення процесу реєстрації на сервісі).

Весь процес онлайн оформлення швидкого кредиту проходить в кілька етапів:

 1. необхідно зайти на сайт МФО, і на головній сторінці вибрати необхідну суму позики, а так же період кредитування;
 2. заповнити анкету, надану на сервісі;
 3. отримати рішення по заявці на кредит;
 4. якщо відповідь позитивна - підписати договір електронним підписом, тим самим погоджуючись з ним, після цього гроші відразу ж прийдуть на карту, реквізити якої були вказані в анкеті.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку