Кредит на страховку

image-description

Розвиток економічних відносин та високий рівень соціального захисту населення в сучасному світі породили таке явище, як страхування – можливість захистити власні майнові інтереси, життя, здоров’я тощо. І якщо раніше багато видів страхування люди могли обрати та оформити добровільно, за бажанням, то сьогодні наявність страховки є невід’ємною умовою здійснення багатьох важливих подій у житті людини.

Коли необхідно страхуватися?

Найбільш поширеним видом страховки у нас в країні є, напевно, примусове страхування громадянської відповідальності ОСАГО, що дозволяє перекрити витрати третіх осіб у разі ДТП за участі транспортного засобу. КАСКО, на відміну від першого виду автострахування, – справа повністю добровільна, але користь від придбання такого поліса суттєво відчувається під час пригод на дорозі: КАСКО захищає інтереси першої особи, якою і був оформлений поліс. При оформленні кредиту або лізингу на авто також не обійтись без страхування.

Існування міжнародної системи «Зелена карта» змушує купувати цей поліс власників транспортних засобів, що заїжджають на територію країн-учасниць.

Посилення міжнародної взаємодії та тенденції до глобалізації на Землі сприяють стрімкому розвитку туризму у світі. Варто пам’ятати, що переміщення туристів між країнами супроводжується їх обов’язковим страхуванням, а також страховкою ризиків туроператорів.

Також у деяких випадках обов’язковим є страхування життя, здоров’я та громадянської відповідальності конкретної людини.

Чому не варто економити на придбанні страховки?

Подібний вид ринкових відносин, як страхування, дозволяє запустити налагоджений механізм захисту наших прав у разі виникнення непередбачених та не зовсім приємних життєвих обставин, що, на жаль, зустрічаються не так вже й рідко на шляху кожного з нас. Крім того, відсутність того чи іншого страхового полісу автоматично позбавляє вас права, скажімо, перетинати кордон іншої держави або пересуватися власним транспортним засобом. Тому економити на питанні страхування, як і відкладати справу на потім, категорично не рекомендуємо – для вашого ж блага.

Але не завжди є в наявності такі бажані грошові кошти, які можна витратити на придбання страхового поліса. Узяти звичайну позику в комерційному банку для подібних цілей не дуже зручно, а друзі та родичі можуть не мати великих сум під рукою, щоб позичити вам. Вихід один – скористатися послугою мікрокредитування від УЛЬТРАКЕШ.

Застрахуйся з допомогою ULTRACASH!

Електронний сервіс видачі швидких онлайн кредитів на картку УЛЬТРАКЕШ допоможе вам у непростій життєвій ситуації, коли терміново необхідні гроші для оформлення страхового поліса. Заповнивши заявку в режимі онлайн, ви вже через 20 хвилин зможете вільно розпоряджатися кредитними коштами, які миттєво надійшли до вас на банківську картку.

Не знаєш, де швидко та з комфортом кредитуватися, щоб придбати необхідну страховку? Тоді мерщій звертайся в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку