Кредит на підготовку до навчального процесу

image-description

Здається, ось тільки вчора ми раділи першому і такого довгоочікуваного тепла, насолоджувалися смаком ароматних шашликів в душевній компанії і в передчутті чекали початку літа. Але літо мчить зі швидкістю світла, і ось ми вже давно перетнули його екватор, а всже серпень, мiсяць, який багато жартівливо асоціюють з ввечері неділі. Не за горами вересень, а, отже, і початок навчання для сотень тисяч школярів, тому зручно взяти кредит в iнтернетi  за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ.

У дітей і підлітків почнуться шкiльнi будні, тому основний обов'язок дбайливих батьків - як слід підготувати чадо до школи. Вже встигли підрахувати орієнтовну суму витрат, в яку виллється забезпечення школяра всім необхідним? Не варто впадати в паніку і судорожно обдзвонювати родичів, в надії зайняти грошей. Електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ пропонує набагато більш вдале рішення - взяти терміновий позику і спокійно приступати до шопінгу.

Кредит на збори в школу: як нічого не втратити

Підготовка до школи і спорядження школяра всім необхідним - справа досить відповідальна, і від того, як з цим завданням впораються батьки, в чималiй мiрi залежить комфорт дитини та її успішність в навчанні.

Щоб не упустити нічого важливого, перш за все, складіть список речей, одягу, канцелярського приладдя тощо., Що може знадобитися синові чи доньці в процесі навчання. Як правило, для мам і тат першокласників, а також учнів початкової школи проводяться збори, на яких докладно і в доступній формі розповідається, що завжди має бути під рукою у учня.

Якщо крок номер один - складання переліку всього необхідного - пройдений, настав час приступати до наступного. Перш ніж здійснювати покупки, проаналізуйте ціну на один і той же товар в декількох пунктах продажів і визначте, де вдасться купити це з найбільшою економією. Дехто може зауважити, що пошуки найбільш вигідних пропозицій не варто того - адже витрачаються сили і час. З іншого боку, так ви відчуєте істотну економію свого бюджету.

Якщо ви встигли визначитися з місцями для шопінгу, то - сміливо в бій! Планувати збори дитини в школу варто завчасно, щоб встигнути відкласти певну суму на покупки. Ну а якщо цей пункт залишився невиконаним, оптимальне рішення для видобутку грошей - експрес кредит від УЛЬТРАКЕШ.

Переваги кредитування в УЛЬТРАКЕШ

За допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ можна взяти кредит розміром до 10000 гривень і строком до місяця, після закінчення якого слід погасити позику. Ми пропонуємо:

  • Оформлення заявки на кредит і отримання коштів без необхідності відвідування офісу;
  • Низьку процентну ставку;
  • Можливість автопролонгації і дострокового погашення;
  • Істотну економію на кредитуванні: позичальник може брати участь у регулярних акціях або скористатися програмою лояльності для постійних клієнтів.

Подбайте про дитину з УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку