Кредит на карту без дзвінків поручителям та зайвих проблем

image-description

Грошей обмаль, а до зарплатні ще далеко... Що робити? Оформити готівку на карту — найбільш простий та безпечний спосіб отримати фінансові кошти. Такий кредит, на відміну від банківського займу, не змушує шукати стоси документів та очікувати відповіді про кредитування протягом кількох днів. Клієнт спокійно та з комфортом отримує потрібну суму на карту, маючи можливість вирішити проблеми, що виникли.

Як оформити кредит готівкою на карту в Україні та яка специфіка цих послуг, мова піде далі.

Кредит готівкою на карту онлайн: у чому суть експрес позик

Перші мікрофінансові організації з’явилися на фінансовому ринку України близько 15 років тому та згодом стали популярні серед простого населення. Новий продукт відповідав потребам та задачам споживача, що відіграло ключову роль у розповсюдженні інформації про готівку на карту. Так, основна маса країни періодично відчуває нестачу грошей, і мова зараз не про купівлю нерухомості чи створення бізнесу. Прості українці стикаються із труднощами у тому, аби покрити витрати на харчування за кілька днів до зарплатні, оплатити комунальні послуги, погасити рахунки за навчання чи лікування, купити нову побутову техніку. У людей немає грошей та кількох днів, аби збирати довідки, стояти в черзі.

Поточні питання можна вирішити одним махом, якщо оформити кредит готівкою на карту онлайн. Для цього вам не доведеться їхати у фізичну філію, покидаючи дім чи місце роботи. Подати заявку на кредит можна з комп’ютера чи мобільного гаджета. Якщо відповідь компанії позитивна, гроші надійдуть на карту протягом півгодини.

МФО кредитують студентів та пенсіонерів, осіб без офіційного працевлаштування чи поручительства. Словом, усіх тих, кому б відмовили у банку. Висновок напрошується сам собою: мікрокредитування більш комфортне в разі, коли позичальник обмежений у часі та зацікавлений у тому, аби закрити фінансові питання якомога швидше.

Кредит готівкою на карту: ключові особливості

  1. Перша та важлива відмінність кредиту готівкою на карту — відносно невелика сума. Позика від МФО обмежується кількома тисячами (Ультракеш кредитує на максимальну суму 10000 гривень).
  2. Період користування — не більше пари місяців, найчастіше один місяць. В інтересах позичальника погасити кредит на карті якомога швидше, щоб не переплачувати на відсотках, які тут нараховуються за кожен день користування. Хоча і тут кредитори передбачили для клієнтів можливість отримати вигоду: перший кредит часто видається на карту під знижену відсоткову ставку.
  3. Можна взяти готівку на карту в Україні цілодобово. Принаймні, в тих закладах, де дбають про інтереси позичальника та готові обробляти його запит на кредит навіть пізньої ночі.
  4. Економія сил та часу. Отримати кредит — швидке та прогресивне рішення, з яким вам не доведеться витрачати час та сили на дорогу. Декілька натискань — і гроші у кишені, щоправда, електронній.
  5. Ще одна ключова відмінність кредиту на карту готівкою — не потрібно приводити поручителів, що підтверджують вашу платоспроможність та добросовісність стосовно погашення. Дзвінки людям, яких позичальники призначають відповідальними за кредит у разі неспроможності його погасити, приносять чимало клопоту як самим поручителям, так і клієнтам фінансових установ. МФО із перевіреною репутацією не використовує подібну практику.
  6. Можливість подовжити термін дії кредитного договору за умови погашення відсотків за дні фактичного використання.

Лояльна політика до клієнта та прозора робота — фактори довіри споживачів до МФО та кредиту на карту готівкою.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку