Кредит чи товар у розстрочку: що обрати?

image-description

В нашому житті часто виникають ситуації, коли необхідна грошова сума або терміново потрібен кредит для будь-якої важливої покупки або оплати різноманітних послуг: раптовий вихід з ладу побутової техніки, необхідність зробити ремонт в автівці або квартирі, бажання здійснити туристичну подорож під час відпустки після тривалого періоду виснажливої роботи. А оскільки економічні умови в Україні нині не є сприятливими, то й не рідкісні випадки, коли потрібних грошей немає в наявності, тому доводиться користуватися послугами кредитування і брати терміновий кредит.

Однак сьогодні для нас доступна можливість розплачуватися за товар у розстрочку, послуги якої пропонують багато магазинів в якості альтернативи терміновому кредиту. Що ж таке розстрочка і у чому полягає різниця між нею та позикою, що надається фінансовою установою?

Що таке розстрочка та терміновий кредит

Терміновим кредитом називають можливість використання грошей, узятих у позику у фінансовій установі, які потрібно повернути із відсотковою надбавкою до оговореної дати та згідно з деякими іншими умовами.

Під розстрочкою мається на увазі придбання товару із частковою оплатою на початку за умови, що всю суму за покупку також потрібно внести до конкретної дати.

У чому різниця?

На перший погляд, ці дві фінансові послуги ідентичні одна одній, хоча це не так. Спробуємо зрозуміти, в чому ж відмінності.

  1. При оплаті товару в розстрочку ви не сплачуєте відсоткової ставки, що нараховується в разі кредитування; однак не варто забувати, що у вартість покупки, що сплачується частинами, входить надбавка, за рахунок якої компанія-продавець отримує прибуток.
  2. В разі, якщо вам терміново потрібен кредит і немає навіть частини потрібної для купівлі суми, розстрочка не стане рятівною альтернативою, адже часто вона вимагає внесення першого внеску за товар, що може сягати половини від вартості.
  3. Відрізняються і умови за строком користування послугою: розстрочку потрібно погасити максимум за рік, а позику у фінансової установи ви можете взяти строком від кількох днів і онлайн пролонгувати його.
  4. Торгові мережі сьогодні все рідше пропонують оформити розстрочку на товар (часто це відбувається, якщо потрібно реалізувати партію), а ось узяти позику на вибрану покупку на комфортних для покупця умовах у магазині можливо все частіше.
  5. При оплаті товару частинами у вас можуть вимагати ряд документів, серед яких – і довідка про доходи, а ось якщо терміново потрібен кредит і ви бажаєте отримати онлайн позику, вищевказаний документ не знадобиться.

Робіть покупки разом з ULTRACASH!

З допомогою сервісу ULTRACASH отримати гроші в кредит терміново для покупки потрібного товару дуже просто і вигідно! Для цього знадобиться 20 хвилин, банківська картка, а також доступ до інтернету та гаджет для зв’язку із мережею. Після розгляду заявки ви отримаєте грошові кошти на картку і вільні розпорядитися ними як завгодно.

Не забувайте балувати себе приємними покупками разом із УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку