Кредит є, а грошей немає. Що робити?

image-description

Іноді може статися ситуація, коли термін оплати узятого раніше кредиту вже зовсім скоро, але засобів на його погашення немає. Таке буває в непередбачених випадках, коли людина різко втратила роботу, захворіла, потрапила в неприємну ситуацію, пов'язану з фінансами та так далі. Як бути в даному випадку, та який вихід з ситуації пропонують фахівці?

Домовленість з МФО

В цілому для позичальника виходу може бути два: або домовитися з фінансовою компанією, або узяти новий кредит для погашення наявного. Проте перший варіант є прийнятнішим, оскільки оформити новий кредит за наявності старого та вже простроченого фактично неможливо або ж відсоток на нього буде захмарно високий. А в паніці отримувати нову позику для погашення старої - стовідсоткова дорога до боргової ями.

Домовитися з фінансовою організацією про відстрочення платежу або його реструктуризацію цілком можливо. Головне - не приховувати від МФО погіршення фінансового стану та відразу повідомити про непередбачену неплатоспроможність. При цьому для підтвердження такової можна зібрати усі необхідні документи та довідки, щоб кредитор не міг засумніватися в нечесності. Під такою документацією розуміють:

  • Копію трудової книжки з відміткою про скорочення з місця роботи;
  • У разі затримки зарплати позовне звернення до суду;
  • Довідку про інвалідність;
  • Свідоцтво про народження дитини;
  • Свідоцтво про смерть близької людини, родича, що допомагав виплачувати кредит;
  • Дані медичної карти, що підтверджують важке захворювання та інші.

Ці матеріали допоможуть досягти домовленості з МФО. Проте слід пам'ятати, що організація не спише кредит та не пробачить його. Тому необхідно пояснити, звідки згодом з'являться засоби, та які реальні фінансові перспективи на майбутнє. Для МФО це також украй важливо для ухвалення рішення про фінансову допомогу позичальникові.

Автоматична пролонгація від Ультракеш

Компанія Ульракеш не лише дозволяє узяти кредит на максимально вигідних умовах для позичальника, але і при необхідності скористатися пролонгацією. Це зручна послуга, що дозволяє продовжити термін дії договору про позику на поточних умовах. Для цього не треба відвідувати відділення мікрофінансової організації, а досить увійти до особистого кабінету та здійснити процедуру автоматичної пролонгації.

У разі виникнення питань - гаряча лінія працює цілодобово, де менеджери Ультракеш допоможуть оформити продовження позики. Підкреслимо, що при пролонгації оплачується тільки відсоток за використання грошових коштів, а виплата самого тіла боргу відкладається. При цьому користуватися автоматичною пролонгацією клієнт може стільки разів, скільки йому необхідно.

Потрібен швидкий кредит? Позика від Ульракеш - це завжди зручно, вигідно та доступно!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку