Кращий подарунок на День Св. Валентина

image-description

День Святого Валентина, який традиційно відзначають 14 лютого, вважається одним із найбільш романтичних та світлих свят у році. Всі ми знаємо про традиції, згідно з якими цього дня закохані дарують один одному милі подарунки, нагадуючи таким чином про почуття своїй другій половині. Не забудьте і ви потішити рідних людей приємними презентами, скориставшись швидким кредитом в разі нестачі грошей.

Ще одна традиція відправляти коханим «валентинки» - паперові вітальні листівки із зізнанням у коханні – міцно закоренилася серед населення багатьох країн та використовується тими, хто бажає зізнатися в коханні інкогніто. Де шукати витоки цих звичаїв?

Дещо з історії Дня Св. Валентина

Існує декілька версій виникнення свята. Згідно із найбільш поширеною легендою, його покровителем став римський лікар та проповідник християнства Валентин, що жив у ІІІ ст. н.е. Всупереч указу імператора Клавдія ІІ про заборону вінчання для неодружених чоловіків (щоб стимулювати бажання вступати до лав воїнів), Валентин продовжував одружувати молодих людей, за що й потрапив до в’язниці. Знаючи про свою скору загибель, Валентин потай відправив незрячій пацієнтці Юлії конверт із цілющим шафраном та послання з текстом «Твій Валентин». Отримавши цього листа, дівчина прозріла, а лікар та проповідник був покараний 14 лютого. Офіційно свято було канонізоване у 496 році.

Через багато століть мільйони закоханих пар по всьому світу відзначають цей день – свято кохання та торжества високого почуття над смертю. Сьогодні його значення сприймається нами значно ширше, тому ви сміливо можете готувати презенти для батьків, дітей, братів, сестер, бабусь, дідусів, щоб показати, наскільки вони вам дорогі. До речі, про подарунки: що можна подарувати в день 14 лютого?

Приклади подарунків їй та йому

Незважаючи на те, що не існує абсолютно ніяких обмежень в питанні вибору подарунків до Дня закоханих, багато хто ламає голову над цим завданням. Пропонуємо скористатися одним із запропонованих варіантів, а якщо грошей не вистачає – то узяти швидкий кредит від УЛЬТРАКЕШ.

Більшість дівчат та жінок дуже цінять піклування про себе, свою зовнішність та комфортні відчуття, тож такі подарунки будуть доречними:

  • Парфуми;

  • Косметика;

  • Прикраси;

  • Солодощі, торт, цукерки;

  • Романтична вечеря;

  • Одяг, взуття;

  • Сертифікат на послуги в салоні краси або СПА-центрі.

Книги, похід до театру, кінотеатру, на ковзанку або до іншого розважального місця також подарують вашій коханій світлі емоції та зроблять свято незабутнім, а швидкий кредит від УЛЬТРАКЕШ допоможе вам здійснити задумане.

Що ж подарувати йому: Орієнтуйтесь на темперамент, риси характеру, рід діяльності вашого обранця при виборі подарунка, і він точно буде зворушений цінним та бажаним презентом:

  • Політ в аеротрубі або заняття в картинг-клубі – для активних та драйвових;

  • Красиві запонки, вишукана краватка – для ділових та підприємливих;

  • Відеореєстратор в машину, якісні навушники, селфі-палка чи камера гоу-про - для мобільних і допитливих.

Найкращим помічником в підготовці до Дня Святого Валентина стане електронний сервіс УЛЬТРАКЕШ, що надає швидкий кредит на найзручніших умовах і під найнижчий процент. Не варто економити на коханих – скористайтеся послугами УЛЬТРАКЕШ, щоб продемонструвати свою любов та ніжність.

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку